Fiskaro nuoma Vilniuje

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Fiskaro nuoma Vilniuje teikia ATN BUS RENT, UAB. Mikroautobusų nuoma Vilniuje buvo ir yra pagrindinė įmonės veikla.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių mikroautobusų nuoma su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Fiskaro nuoma Vilniuje kaina


Pagrindinė ATN BUS RENT veikla- Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju darbuotojų vežimui. Mes nuolat tobulėjame vykdant Mikroautobusų nuoma Vilniuje. Naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas darbuotojų vežimas Vilniuje į darbą. Аренда микроавтобусов в Вильнюсе. Bus rent Vilnius.
Mikroautobusų nuoma Vilniuje atliekančiuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas internetas Wi-Fi.
Autobusiuko nuoma Vilnius su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Vilniuje.
Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdantis mikroautobusas. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto renginių keliones. Busų nuoma Vilniuje vykdoma 20 skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais Mercedes Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit, mikroautobusais 8,16,19,20,23,25 vietų. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Vilniuje kaina priklauso nuo sėdimų vietų skaičiaus.

Fiskaro nuoma Vilnius

Fiskaro paslaugos Vilniuje

Fiskaro paslaugos, Lietuvoje ir užsienyje atliekamas komfortiškais turistiniais mikroautobusais. Darbuotojų vežimas Vilniuje į darbą ir iš jo, seminarus, renginius atliekamas naudojant keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Vilniuje 20 vietų, 25 vietų ir 30 vietų. Vaikų vežimas Vilniuje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Vaikams mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur. Autobusiuko nuoma Vilniuje pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Vilnius teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų. Autobusiukų nuoma Vilniuje galima pasinaudoti visais metų laikais. Mikroautobuso nuoma Vilnius. Mikroautobusų nuoma Vilniuje kainą nuo 20 Euru para. Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju kainą nuo 10 Eurų valandai. Atliekant keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje ir autobusiukų nuoma Vilniuje vykdomas vaikų vežimas į mokyklą, ekskursijas.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE ATSILIEPIMAI