DARBUOTOJŲ VEŽIMAS Į DARBĄ

Default image alt 1
Default image alt 2

Darbuotojų vežimas į darbą yra darbo efektyvumą skatinanti ir darbuotojų motyvavimo priemonė.

DARBUOTOJŲ VEŽIMAS Į DARBĄ

Aplink didmiesčius kituose mažuose miesteliuose yra darbo vietų stygius. Todėl žmonės patys ieškosi darbo didmiesčiuose. Viename darbe trumpiau užsilaiko jauni žmonės. Migracija į Airiją, Norvegiją dar nesibaigė. Iš kitų miestų atvykstančių darbuotojų pageidavimu įmonės net nuomoja butus. Darbuotojų vežimas į darbą suteikia palankias darbo sąlygas. Kai kurios gamybinės įmonės dirba naktimis.

Emigracija šiuo metu didėja. Darbuotojus bandoma išlaikyti ne tik didinant atlyginimus, bet ir vežant juos į darbą nemokamai, nuomojant jiems būstus arba apmokant medicininį draudimą. Įmonės svarsto galimybę organizuoti darbuotojų vežimą iš kitų miestų. Įmonei svarbiems specialistams netgi būtų siūloma kompensacija už persikėlimą gyventi iš tolimesnių vietovių. Kai kuriuose įmonėse į darbą autobusu vykstantieji darbuotojai moka nedidelį fiksuotą mėnesinį mokestį, taip iš dalies kompensuodami šios paslaugos išlaidas.  Darbuotojų vežimas į darbą patiems darbuotojams yra patogi paslauga. Taip pat ir dėl jų kelionės į darbą ir iš darbo saugumo, ypač keičiantis pamainoms vėlai vakare ar anksti rytą. Tai dalis darbuotojams teikiamų privalumų.

Miestų visuomeninis transportas neišvystytas. Autobusai važinėja ne visą parą. Todėl kompanijos pasirūpina, kad darbuotojams būtų saugu ir jie laiku galėtų pasiekti darbą ir namus. Kadangi autobusas negali surinkti visų skirtinguose vietose gyvenančių darbuotojų, į darbą specialistai yra vežami ir papildomais mikroautobusais. Kai kuriuose įmonėse per dienądarbuotojai vežami iki dvylikos kartų. Jeigu tam tikru laiku turi atvažiuoti keli darbuotojai, jiems yra duodami čekiai pasinaudoti taksi.

Bendrovės darbuotojų vežimą i darbą gali pakeisti į automobilių, 9-23 vietų mikroautobusų nuoma be vairuotojo. Darbuotojų trūkumas Lietuvoje yra akivaizdus, ir čia konkurencija vyksta kaip ir bet kurioje kitoje srityje. Darbuotojus galima apdrausti gyvybės draudimu. Pvz.: žmogaus nelaimės atveju draudimo suma yra metinis darbuotojo atlyginimas. Darbuotojams galima suteikti galimybę sportuoti. Svarbu, kad darbuotojai kelionės metu pabendrautu, pasisemtu energijos, atvykę į darbą dirbtu produktyviau. Jie visi atvyks laiku.


ATN BUS RENT, UAB  8 615 50000 www.atnbusrent.lt