Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms - atnbusrent.lt

car-image
triangle-image

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms - atnbusrent.lt


Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms.

Geriausi sveikinimai vestuvėms – siūlome užsisakyti tinkama mikroautobusą vestuvėms. 

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms turi  baltus mikroautobusus 8, 20, 23, 25 ir 30 vietų, kuriais Jūsų svečius nuvešime iki sodybos vestuvėms švęsti. 

Užsiimkite vestuvėmis, o mes pasirūpinsime jūsų svečių pervežimų +370 615 50000 

Linkime jaunavedžiams džiaugsmo, meilės ir laimės! :) sirdeles zenklas

#MikroautobusuNuomaVilniuje #MikroautobusuNuomaVilniujeVestuvems #MikroautobusuNuomaVestuvems AutomobiliuNuomaVestuvems# SveikinimaiVestuvėms

Vestuvių organizavimas yra gana svarbi ir atsakinga užduotis . Svečiai turi būti ne tik pavaišinti ir vaišinami, bet ir patogiai pristatyti į pokylio vietą. Tokiu atveju pravers mikroautobuso nuoma vestuvėms mieste Vilnius. Šią paslaugą jau seniai sėkmingai teikia mūsų transporto įmonė A tnbusrent.lt .

 

Šiuolaikiniai populiarių markių ir modelių mikroautobusai vestuvėms Vilniuje aprūpinti viskuo, ko reikia, kad svečiai ir patys jaunavedžiai būtų pristatyti į tokius svarbius maršruto taškus kaip:

 • Santuokų rūmus;

 • fotostudiją;

 • banketo salę;

 • poilsio vietą.

Garantuojame, kad pats klientas ir visi aukščiau pristatyto reikšmingo renginio svečiai bus patenkinti.

 

ŠŪKIS – KELEIVIŲ PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VESTUVEMS KAINA

Van rental

Kas lemia mikroautobuso nuomos kainą vestuvėms Vilniuje

Už tokią paslaugą kaip autobusiuko nuoma vestuvėms Vilnius mieste kaina priklausys ir nuo kliento pasirinkto automobilio modelio bei jo techninių charakteristikų. Tačiau norime užtikrinti , kad kiekvienam individualiam užsakymui visada renkamės individualų požiūrį ir savo klientams siūlome pakankamai adekvačias kainas.

Mikroautobuso nuomos kaina vestuvėms Vilniuje taip pat priklauso nuo:

 • maršruto sudėtingumas;

 • degalų sąnaudų;

 • nuomos trukmės;

 • papildomų paslaugų.

 

Mieste Vilnius galite užsisakyti mikroautobusą vestuvėms su atitinkamą kvalifikaciją turinčiu, tvarkingos išvaizdos ir kelius išmanančiu vairuotoju. Tai kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau kelionės metu galite atsipalaiduoti.

Autobuso nuoma vestuvėms Vilniuje yra įvairių įmonių teikiama paslauga, tačiau apsimoka bendradarbiauti su mumis. Galima pasirinkti transportą konkrečiai užduočiai, garantuojame pilną saugumą ir aukštą komforto lygį kelyje.

Autobusų nuoma Vilniuje – puikus būdas nudžiuginti svečius, kai nėra nuosavų transporto priemonių. Susisiekite su mumis ir mes įgyvendinsime jūsų idėjas.

Kokius mikroautobusus vestuvėms Vilniuje siūlome

Mūsų parke yra nuomojami autobusiukai su skirtingu vietų skaičiumi: 8, 16, 20 ir net 30 . Jei vestuvėse yra daug svečių, galite užsisakyti kelis automobilius vienu metu. Jūsų dėmesiui tokie populiarūs modeliai kaip :

 • Volkswagen Crafter;

 • Mercedes-Benz Sprinter;

 • Ford Transit ir kt.

Kad jie harmoningai atrodytų vestuvių korteže, galite išsinuomoti baltus mikroautobusus. Juose yra patogios minkštos sėdynės keleiviams, oro kondicionierius ir šildymas. Salonas visada nepriekaištingai švarus, o po kiekvieno važiavimo atliekama apžiūra, todėl jums nereikės dėl to rūpintis. Jūsų svečiai bus patogiai pristatyti į vestuvių vietą Vilnius.