Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms - atnbusrent.lt

Keleivių pervežimas

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms - atnbusrent.lt

car-image
triangle-image

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms.

Geriausi sveikinimai vestuvėms – siūlome užsisakyti tinkama mikroautobusą vestuvėms. 

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms turi  baltus mikroautobusus 8, 20, 23, 25 ir 30 vietų, kuriais Jūsų svečius nuvešime iki sodybos vestuvėms švęsti. 

Užsiimkite vestuvėmis, o mes pasirūpinsime jūsų svečių pervežimų +370 615 50000 

Linkime jaunavedžiams džiaugsmo, meilės ir laimės! :) sirdeles zenklas

#MikroautobusuNuomaVilniuje #MikroautobusuNuomaVilniujeVestuvems #MikroautobusuNuomaVestuvems AutomobiliuNuomaVestuvems# SveikinimaiVestuvėms

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų. Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių mikroautobusų nuoma su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausią kainą. Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIŲ PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAINA

Van rental

Pas mus pasirinksite sau pagal dydį ir komfortą tinkama mikroautobusą vestuvėms. Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms vykdome skirtingais baltos spalvos mikroautobusais Mercedes-Benz Sprinter 2012m. 20 vietų mikroautobuso nuoma, Ford Transit 8, 16, 25, 35 vietų mikroautobusais. Turime platų mikroautobusų pasirinkimą, todėl tikrai turėsime ką parinkti Jūsų šventinei dienai, tokiai kaip vestuvės, bernvakaris bei mergvakaris. Mūsų mikroautobusai vestuvėms visada Jūsų paslaugoms.

Dažniausi vestuvių maršrutai Vilniuje praeina pro tokius objektus, kaip Santuokų rūmai, Katedra, Barbakanas, Belmontas, Užupis, Senamiestis, Sereikiškių, Verkių, Markučių, Anupriškių parkai, Trakai, Europos parkas, Le Meridien, Tiškevičiaus rūmai Trakų Vokėje. Populiariausi tiltai vestuvėms Žirmūnų, Užupio, Mindaugo, Žvėryno, Baltasis.

Vestuvių vežimui Vilniuje

nuomojamus mikroautobusus dekoruojame Jūsų norimais papuošimais, gyvomis ir dirbtinėmis gėlėmis, gėlių kompozicijomis, taip pat užrašais, juostomis, kaspinais, balionais, jungiame tinkamą muziką.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

taip pat puikiai tinka ir krikštynoms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, jubiliejams ir kitoms šventinėms progoms.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms

teikiami mikroautobusai yra prižiūrėti ir labai tvarkingi, visada į užsakymus atvyksta švarūs ir išvalyti.
Kai užsakysite mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje tai visų pirma šventės svečiai galės keliauti visi kartu ir puikiai leisti laiką, patogiai ir saugiai, visų antra tai taupus sprendimas. Mikroautobusuose yra kondicionieriai, šildytuvai, CD, patogus ir erdvus salonas.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VESTUVĖMS KAINA

Mikroautobusų nuomos kaina

Vestuvėms Vilniuje priklauso nuo naudojimosi mikroautobusais laiko, užmiestyje nuo laiko ir pravažiuotos ridos. Prieš užsakant mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje apžiūrėkite mikroautobusą ir nuspręskite, kuris Jūsų vestuvėms ar kitomis progomis tiks geriau. Šalia mūsų biuro randasi kita įmonė, teikianti prabangių automobilių nuoma Vilniuje. Ten galėsite sau pasirinkti ir kitokių automobilių nuomai.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu 8 615 50 000 ir mes aptarsime jūsų pageidavimus.