Keleivių pervežimas Kaune

Keleivių pervežimas

car-image
triangle-image

Keleivių pervežimas Kaune

Keleivių pervežimas Kaune mikroautobusu

Keleivių pervežimas Kaune oro uostas

Keleivių pervežimas Kaune autobusu

Keleivių pervežimas Kaune naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Keleivių pervežimas Kaune kaina nuo 15 Eur/val


Keleivių pervežimas Kaune atliekamas mikroautobusais bei autobusais. Darbuotojų vežimas Kaune į darbą atliekamas nuo pat įmonės atidarymo. Mikroautobusas yra labai patogi ir ekonomiška susisiekimo priemonė. Taip pat vykdomas vaikų vežimas Kaune. Kai atliekamas keleivių pervežimas Kaune aptarnaujamos turizmo, verslo, kultūros, sporto keliones. Vaikų grupėms taikome nuolaidas. Keleivių pervežimas Kaune vykdomas visą parą. Kai vykdomas keleivių pervežimas Kaune kainą skaičiuojama vertinant maršruto rida, laiką ir keleivių skaičių. Keleivių vežimas į Kauną vykdomas kasdien. Taip pat atliekamas keleivių pervežimas Kaune nuo durų iki durų.

KELEIVIŲ PERVEŽIMO PASLAUGOS KAUNE

Mikroautobusų nuoma Kaune

Darbuotojų vežimas Kaune

Naudojant priekabų nuoma Kaune atliekamas keleivių pervežimas Kaune į Kauno oro uostą. Mikroautobusuose yra mikrofonai, kondicionieriai, lankstomos sėdynės, internetas Wi-Fi, DVD aparatūra. Vairuotojai kalba lietuvių, rusų, anglų, lenkų kalbomis. Keleivių pervežimas Kaune atliekamas naudojant mikroautobusų nuoma Kaune. Keleivių pervežimas Kaune atliekamas 20 skirtingais, patikimais Ford Transit, VW Crafter mikroautobusais 8,16, 25 vietų.

.

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS KAUNE ATSILIEPIMAI