MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju buvo pradėta nuo 2008 metų. Mikroautobusų nuoma Kaune naudojasi įmonės darbuotojų vežimui ir renginiams,

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

MIKROAUTOBUSO NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJŲ

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotojų atliekame įvairioms progom. Autobusų nuoma Kaune su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Kaune 20 vietų, 25 vietų. Mikroautobusų nuoma Kaune vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune

Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune puikus pasirinkimas keliauti Kaune ir Kauno rajone. Siūlome ilgalaikė arba trumpalaikė mikroautobusų nuoma. Ilgalaikė nuoma Kaune tinka darbuotojų vežimui į darbą ir iš darbo, vaikų vežimui į baseinus ir mokyklas, darželinukams vežimui į darželius. Trumpalaikė mikroautobusų nuoma Kaune tinka organizuojant gimtadienius, išvykas į gamtą, bernvakariams ir mergvakariams, organizuojant renginius. Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaunas siūlo skirtingo dydžio mikroautobusus. Mes siūlome 8, 9, 10, 12, 16, 20, 23, 25, 27 ir 30 vietų mikroautobusų nuoma Kaune. Kiekvienas mikroautobusas techniškai tvarkingas ir reguliariai prižiūramas.  Mūsų vairuotojau tikri savo srities profesionalai, kultūringi, mandagus ir mokantys skirtingus užsienio kalbos. Tai pat siūlome Kauno oro uosto transferus į viešbučius ir atgal. Lauksime jūsų užklausų ir pasistengsime patenkinti visus jūsų lūkesčius.
KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE

Mikroautobusų nuoma Kaunas

Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Kaunas teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis. Klientams siūlome optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje. Krovininių mikroautobusų nuoma Kaunas naudojasi seniai. Smulkių krovinių vežimas Kaune iki 1,5t atliekamas vykdant krovininių mikroautobusų nuoma Kaune. Perkraustymo paslaugos Kaune, bagažo pervežimas iš oro uosto atliekamas naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Kaune su priekaba. Mūsų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas.

AUTOBUSIUKŲ NUOMA KAUNE

Autobusiukų nuoma Kaunas gali pasigirti, kaip išvystytą paslauga. Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Kaune vykdo Ford Transit 2005m., Citroen Jumper 2004m., Fiat Ducato 99m. mikroautobusai. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto, edukacinių renginių keliones. Busų nuoma Kaune vykdoma skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais 8,15,20,25 vietų mikroautobusais. Uzsakant autobusiuko nuoma Kaune su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas KauneKeleivinių mikroautobusų nuoma Kaune vykdoma tik su vairuotoju.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE KAINA

Mikroautobusų nuoma Kaune kainą nuo 20 Euru parai. Keliones kainą mieste priklauso nuo naudojimosi mikroautobusu laiko. Prie jo pridedama viena valanda važiavimo iki Jūsų ir atgal į parką.
Mažų autobusų nuoma Kaune su vairuotoju kainą nuo 10 Eurų valandai.
Krovininio mikroautobuso nuoma Kaune su vairuotoju kainą nuo 10 Eurų val.
Vaikams mikroautobusų nuoma Kaune kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur valandai. 10 Eur papildomai apmokestiname vaikiškas kėdutes. Kaunas airport transfer – Vilnius, 20 vietų kaina 150 eur.

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS KAUNE

Keleivių vežimas Kaune, Lietuvoje ir užsienyje atliekamas komfortiškais turistiniais mikroautobusais.
Darbuotojų vežimas Kaune į darbą ir iš jo, seminarus, renginius atliekamas naudojant keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune. Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju tai keleivių pervežimas Kaune. Atliekant keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune ir autobusiukų nuoma Kaune vykdomas vaikų vežimas į mokyklą, ekskursijas. Vaikų vežimas Kaune į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune.
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Mūsų automobilių parką sudaro įvairių modelių mikroautobusai, skirti keleiviams ir kroviniams vežti, o tai apima ilgalaikę mikroautobusų nuomą ir ilgalaikę mikroautobuso nuomą. Transportą parenkame atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus. Svetainėje rasite visą mikroautobusų modelių sąrašą ir galiojančius nuomos paslaugų įkainius. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mūsų vadybininkus. Dirbame 24/7. Su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu arba telefono numeriu.
Visi mūsų klientai gali išsinuomoti mikroautobusus vaikų grupėms vežti į ekskursiją ar į ugdymo įstaigą. Papildomam saugumui kartu su transportu siūlome ir automobilines kėdutes. Užsisakyti mikroautobusą vaikų grupėms Kaune lengva: skambinkite svetainėje nurodytu numeriu arba rašykite el. Mūsų vadovas patars visais dominančiais klausimais.
Įmonės parke yra patogūs mikroautobusai. Siūlome modelius, kuriuose telpa 8, 15, 20, 25 keleiviai. Visuose mikroautobusuose yra klimato kontrolė, multimedija ir belaidis internetas. Keleivių pervežimui siūlome transporto priemones su padidintais bagažo skyriais. Visi mikroautobusai klientams siūlomi švarūs po kokybiško salono valymo.

Mikroautobusų nuoma Kaune Google atsiliepimai

Mikroautobusų nuoma Kaune facebook atsiliepimai

Mikroautobusų nuoma Kaune klientai