Mikroautobusu nuoma

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA  KAUNE
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJU
AUTOBUSIUKO NUOMA KAUNAS 

Navigacija: www.AtnBusRent.Lt » Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju buvo pradėta nuo 2008 metų.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

MIKROAUTOBUSO NUOMA KAUNE


Įvairiom progom atliekame mikroautobusų nuoma Kaune.  Autobusų nuoma Kaune su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Kaune 20 vietų, 25 vietų. Mikroautobusų nuoma Kaune vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju.

Autobusiuko nuoma Kaune

Pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Kaunas teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis. Klientams siūlome optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje.
Krovininių mikroautobusų nuoma Kaunas naudojasi seniai. Smulkių krovinių vežimas Kaune iki 1,5t atliekamas vykdant krovininių mikroautobusų nuoma Kaune. Perkraustymo paslaugos Kaune, bagažo pervežimas iš oro uosto atliekamas naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Kaune su priekaba. Musų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas

mikroautobusų nuoma Kaune ATSILIEPIMAI
Mikroautobusų nuoma Kaune
104.2