Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Keleivių pervežimas

car-image
triangle-image

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje
Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju
Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo

Jeigu neturite galimybės įsigyti nuosavą transporto priemonę, bet skubiai jos reikia, mikroautobuso nuoma Vilniuje yra geriausias sprendimas. Ši mūsų įmonės paslauga padės greitai ir saugiai pasiekti kelionės tikslą su aukštu komforto lygiu.

Tokia paslauga kaip mikroautobusų nuoma Vilniuje tampa vis populiaresnė tarp vartotojų, nes atsiranda unikali galimybė už prieinamą kainą naudotis moderniomis transporto priemonėmis ir patyrusio vairuotojo paslaugomis.

Kai reikalinga mikroautobuso nuoma Vilniuje

Gali prireikti pigiai išsinuomoti mikroautobusą Vilniuje, kad išspręstumėte daugybę problemų, pavyzdžiui, tokių kaip:

  • turistinės kelionės;

  • mokyklos ir mokinių ekskursijos;

  • svečių nuvežimas į šventinį renginį;

  • pervežimas į viešbutį, geležinkelio stotį ar oro uostą ;

  • darbuotojų pervežimas į darbo vietą ar verslo konferenciją.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina

Įmonės „Atnbusrent“ galimybės

Atnbusrent.lt įmonė Jums siūlo daugybę privalumų:

  • Patogumas. Pas mus pamiršite visus rūpesčius, susijusius su kelionėmis po Vilnių. Jums nereikia jaudintis dėl autobusiuko bukles, jo papildymo degalais ir net vairavimo. Mūsų patyrę darbuotojai viską padarys patys. Liks tik mėgautis malonia kelione.
  • Prieinamos išlaidos. Tokios paslaugos kaip busiuku nuoma Vilniuje kaina priklauso nuo to, kiek užtruks transportas , kur tiksliai planuojate vykti, kiek žmonių skirta salone ir ar reikia vairuotojo paslaugų. Kaina prasideda nuo 20 eurų už dieną. Norėdami tiksliai apskaičiuoti mikroautobuso nuomos Vilniuje kainą, kreipkitės pas mūsų telefono vadybininkus.
  • Erdvumas. Mieste Vilnius galite išsinuomoti mikroautobusą, kuris tinka vežti 8, 16 ir net 20 keleivių. Jei reikia vežti daugiau žmonių, galite išsinuomoti kelis mikroautobusus.
  • Didelis automobilių pasirinkimas. Mūsų automobilių parke yra populiarių markių Mercedes, Opel, Ford ir kitų modelių. Visi jie yra geros būklės ir yra apdrausti nelaimingo atsitikimo atveju.

Pas mus patogiai pristatysite grupę žmonių tam tikru laiku į iš anksto nustatytą vietą. Tokią paslaugą kaip mikroautobuso nuoma Vilnius galima užsisakyti vienam kartui arba tam tikram laikui, priklausomai nuo kliento poreikių ir pageidavimų.

Norint suteikti klientui komfortą ir saugumą, reikalingi kvalifikuoti ir patyrę mechanikai bei dėmesingi vadovai. Tai mūsų įmonės žmonės. Todėl vis daugiau klientų nori mūsų įmonėje išsinuomoti mikroautobusą Vilnius mieste.

Be minkštų, patogių automobilinių kėdučių, salone jūsų laukia palankus mikroklimatas, dėl kurio bus patogu važiuoti beveik bet kokiu oru ir metų laiku .

Užsisakyti busiuku nuomą Vilniuje paprasta. Užtenka tiesiog susisiekti su mūsų įmonės vadovais asmeniškai arba telefonu. Specialistai parinks tinkamą transportą ir rezervuos Jums jį nurodytam laikotarpiui. Pasirinkite komfortą ir saugumą pas mus ir kreipkitės jau dabar.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE ATSILIEPIMAI