Vaikų vežimas Vilniuje

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Vaikų vežimas Vilniuje naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Vaikų pervežimas Vilniuje


Vaikų vežimas Vilniuje vykdomas nuo pat įmonės atidarymo. Mažus vaikus vežame su automobilių kėdutėmis arba paaukštinimais. Kai vykstą vaikų pervežimas vaikams įjungiame Vaikų radiją ar kitą Jų pageidaujama muziką, dainas. Vaikų ir sporto klubų vežimui į varžybas, renginius taikome didmenines kainas.
Vaikų vežimą i mokykla Vilniuje ir iš Vilniaus rajono dažnai užsako mokyklos, iki kurių nėra patogaus susisiekimo visuomeninių transportu. Jis, kaip ir darbuotojų vezimas Vilniuje, vykdomas specialiaisiais reisais. Vaikų vežimas į ekskursijas, renginius, pamokas, planetariumą, edukacinius užsiėmimus, dailės pamokėles, baseiną, muziejus, teatrą, kiną, paskaitas, burelius vykdomas užsakomaisiais reisais. Ekskursijos vaikams Vilniuje labai patinka. Vaikams žymiai smagiau bei įdomiau keliauti kartu. Kelionės vaikams Vilniuje suteikia džiaugsmą, malonumą. Mikroautobusų nuoma vaikams vykdoma naujais 16, 19, 23 vietų mikroautobusais. Mikroautobusų nuoma vaikų vežimui populiari paslauga, nes klasės kaip tik sudaro apie 25 vaikus. Reikalui esant vaiku vežimas Vilniuje gali būti atliktas pasinaudojant autobusų nuoma Vilniuje.

Mikroautobusų nuoma vaikų vežimui Vilniuje

Vaikų vežimas į mokyklą galimas kaip atskiriems vaikams, taip ir jų grupėms. Nuo rugsėjo mėnsio renkame grupes vaikų vežimui į mokyklą. Kad susiformuotu grupė, vaikų tėveliai kviečiami registruoti savo vaiką į planuojamo reiso maršrutą, pranešti laiką. Mokinių pervežimas vykdomas iš Vilniaus ir jo rajono. Susirinkus nuo 5 vaikų vienoje važiavimo kryptyje sudarome maršrutą, siūlome vaikų paėmimo laikus ir kaina. Kuo daugiau vaikų susirinks grupėje, tuo mažiau kiekvienam vaikui kainuos kelionė. Moksleivių vežimas koordinuojamas patyrusiais darbuotojais. Kai nesusirenka vaikų grupė galima nautoti 4 vietų automobilių nuoma Vilniuje. Susitarus su tevais, sidaromos vaikų vežimo sutartys.
Registruokitės neatidėliodami, Jūsų vaikas tikrai liks patenkintas :)

VAIKŲ VEŽIMAS VILNIUJE ATSILIEPIMAI