Keleivių pervežimas Klaipėdoje

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Keleivių pervežimas Klaipėdoje naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSU NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS KLAIPĖDOJE KAINA NUO 15 EUR/VAL


Keleivių pervežimas Klaipėdoje atliekamas mikroautobusais bei autobusais. Darbuotojų vežimas Klaipėdoje į darbą atliekamas nuo pat įmonės atidarymo. Mikroautobusas yra labai patogi ir ekonomiška susisiekimo priemonė. Taip pat vykdomas vaikų vežimas Klaipėdoje. Kai atliekamas keleivių pervežimas Klaipėdoje aptarnaujamos turizmo, verslo, kultūros, sporto keliones. Vaikų grupėms taikome nuolaidas. Keleivių pervežimas Klaipėdoje vykdomas visą parą. Kai vykdomas keleivių pervežimas Klaipėdoje kainą skaičiuojama vertinant maršruto rida, laiką ir keleivių skaičių. Keleivių vežimas į Klaipėdą vykdomas kasdien. Taip pat atliekamas keleivių pervežimas Klaipėdoje nuo durų iki durų.

KELEIVIŲ PERVEŽIMO PASLAUGOS KLAIPĖDOJE

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Autobusų nuoma Klaipėdoje

Darbuotojų vežimas Klaipėdoje

Naudojant priekabų nuoma Klaipėdoje atliekamas keleivių pervežimas Klaipėdoje į Kauno oro uostą. Mikroautobusuose yra mikrofonai, kondicionieriai, lankstomos sėdynės, internetas Wi-Fi, DVD aparatūra. Vairuotojai kalba lietuvių, rusų, anglų, lenkų kalbomis. Keleivių pervežimas Klaipėdoje atliekamas naudojant mikroautobusų nuoma Klaipėdoje. Keleivių pervežimas Klaipėdoje atliekamas 20 skirtingais, patikimais Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter mikroautobusais 20, 25 vietų.

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS KLAIPĖDOJE ATSILIEPIMAI