Keleivių pervežimas Lietuvoje

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Keleivių pervežimas Lietuvoje naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Keleivių pervežimas Lietuvoje kaina


Keleivių pervežimas Lietuvoje atliekamas mikroautobusais bei autobusais. Darbuotojų vežimas Vilniuje ir darbuotojų vežimas Kaune į darbą atliekamas nuo pat įmonės atidarymo. Mikroautobusas yra labai patogi ir ekonomiška susisiekimo priemonė. Taip pat vykdomas vaikų vežimas Vilniuje ir vaikų vežimas Kaune. Kai atliekamas keleivių pervežimas Lietuvoje aptarnaujamos turizmo, verslo, kultūros, sporto keliones. Vaikų grupėms taikome nuolaidas. Keleivių pervežimas Lietuvoje vykdomas visą parą. Kai vykdomas keleivių pervežimas Lietuvoje kainą skaičiuojama vertinant maršruto rida, laiką ir keleivių skaičių.

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS LIETUVOJE MIKROAUTOBUSAIS

Keleivių pervežimas Vilniuje

Keleivių pervežimas Kaune

Keleivių pervežimas Klaipėdoje

Naudojant priekabų nuoma Vilniuje ir priekabų nuoma Kaune atliekamas keleivių pervežimas Lietuvoje į Vilniaus oro uostą. Mikroautobusuose yra mikrofonai, kondicionieriai, lankstomos sėdynės, internetas Wi-Fi, DVD aparatūra. Vairuotojai kalba lietuvių, rusų, anglų, lenkų kalbomis. Keleivių pervežimas Lietuvoje atliekamas naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Keleivių pervežimas Lietuvoje atliekamas 20 skirtingais, patikimais Opel Vivaro, Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter, VW Crafter mikroautobusais 8,16,19,20,23,25 vietų.

.

Keleivių pervežimas Lietuvoje ATSILIEPIMAI