MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE BE VAIRUOTOJO

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo teikia ATN BUS RENT, UAB. Mikroautobusų nuoma Vilniuje buvo ir yra pagrindinė įmonės veikla.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIŲ PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE BE VAIRUOTOJO KAINA

Visą parą siūlome pasinaudoti krovininių bei keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo už gerą kainą parai nuo 20 Eur. Siūlome:
Mikroautobusų nuoma Vilniuje 9 vietų;  Vienatūris patogus keleiviams ir kroviniams vežti.
Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo 10, 17, 20 vietų;
Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo 1,5t + (3 – 9) žmonės. Keleiviniuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas Wi-Fi internetas.

Mikroautobusų nuoma Vilnius be vairuotojo

Pasinaudojus autobusiuko nuoma Vilniuje be vairuotojo galima keliauti tik po Lietuvos teritorija.
Siūlome pasinaudoti priekabų nuoma Vilniuje norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto. Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms.  Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. 

MIKROAUTOBUSO NUOMOS VILNIUJE BE VAIRUOTOJO PRIVALUMAI

Pirma, tai gana ekonomiška, palyginti su savo transporto pirkimu ar krovinių pervežimo paslaugų užsakymu su asmeniniu vairuotoju. Antra, aukščiau pateiktos paslaugos klientas gauna maksimalią judėjimo laisvę. Maršruto, susitikimo laiko ir kitų niuansų iš anksto nurodyti nereikia. Tiesiog sėskite prie vairo ir pasirinkite savo kelią. Galite nuspręsti, kada sustoti ir pradėti judėti. Taip pat kiekvienas klientas turi galimybę tiesiog mėgautis vairavimu gana brangiu modernių modelių mikroautobusu, išsinuomodamas jį Vilniuje be vairuotojo. Taigi vienu metu atliekate reikiamą užduotį, susijusią su krovinių ar keleivių gabenimu, o kelyje jaučiatės saugiai ir patogiai. Todėl vis daugiau šiuolaikinių žmonių nori išsinuomoti mikroautobusą be vairuotojo Vilniuje.

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA BE VAIRUOTOJO VILNIUJE

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilnius be vairuotojonaudojasi seniai. Krovininio mikroautobuso nuoma Vilniuje be vairuotojo kainą nuo 20 Eur parai. Smulkių krovinių vežimas Vilniuje iki 1,5t gali būti atliktas pasinaudojus krovininių automobilių nuoma Vilniuje ir krovininių mikroautobusų nuoma Vilnius. Taip pat perkraustymo paslaugos Vilnius atliekamos naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje kartu su priekabų nuoma Vilniuje. Mūsų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas. Krovininiais mikroautobusais vykstant už miesto ribų privaloma sumokėti vienkartini kelių mokestį.

KELEIVINIŲ MIKROUATOBUSŲ NUOMA vILNIUJE BE VAIRUOTOJO

Krovininio mikroautobuso nuoma Vilnius vykdo Ford Transit 1991m 2 vietų mikroautobuso nuoma Vilniuje.
Galime pasiūlyti skirtingų modelių Ford Transit mikroautobusus. Vienatūris- tai dengtas Ford Transit mikroautobusas, kuriuo galima vežti krovinius ir 9 keleivius.
Bortinis – tai atviras Ford Transit mikroautobusas, kuriuo galima vežti krovinį(žemę, betoną, žvyrą)
Būda – tai dengtas Ford Transit mikroautobusas, kuriuo galima vežti krovinį viduje, apsaugota nuo lietaus.
Prie visų mikroautobusų galina naudoti priekabų nuoma Vilniuje.
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Norėdami užsisakyti mikroautobusą, paruoškite asmens dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą B kategorija. Siūlome transporto nuomą asmenims, kurių vairavimo stažas viršija 2 metus. Vairuotojas turi būti ne jaunesnis kaip 25 metų amžiaus. Nuomojant mikroautobusą reikalingas 300 eurų užstatas. Užstatą ir nuomos kainą galite sumokėti grynais arba pavedimu į banko sąskaitą.
Siūlome palankią mikroautobusų nuomą Vilniuje be vairuotojo paslaugų. Transporto priemonės nuomos kaina 20 eurų parai. Kainai įtakos turi ir mikroautobuso modelis bei sėdimų vietų skaičius salone. Norėdami detaliau aptarti paslaugos kainą, rekomenduojame bet kuriuo Jums patogiu metu susisiekti su mūsų vadybininku internetu arba telefonu.
Turime mikroautobusus keleiviams ir kroviniams vežti. Kiekviename keleivinio transporto modelyje įrengtas patogus interjeras su Wi-Fi, patogios sėdynės su atloštais atlošais, klimato kontrolė, multimedija. Jūsų kelionės bus kuo patogesnės. Jei keliausite su vaikais, papildomai galite užsisakyti automobilinę kėdutę ar kėdutę. Automobilių parką sudaro ir krovininiai mikroautobusai, kurių traukia iki 1,5 tonos.
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE BE VAIRUOTOJO ATSILIEPIMAI