Automobilių nuoma Vilniuje kainos nuo 10 EUR

Automobilių nuoma Vilniuje be vairuotojo

Automobilių nuoma Vilniuje su vairuotoju

Navigacija: www.AtnBusRent.Lt » Automobilių nuoma Vilniuje

Visą parą siūlome pasinaudoti krovininių bei keleivinių automobilių nuoma Vilniuje be vairuotojo už gerą kainą parai nuo 10 Eur para. Lengvasis automobilis populiariausia transporto priemonė pasaulyje. Lengvųjų automobilių nuoma Vilniuje be vairuotojo ir mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo 8, 10, 16 arba 19 vietų. Krovininių automobilių nuoma Vilniuje Viršuliškėse galima ir su priekabų nuoma Vilniuje 1,5t + (3 - 7) žmonės plius 4 kub.m priekaba. Pasinaudojus automobilio nuoma Vilniuje be vairuotojo galima vykti į užsienį, žvejybai i Norvegija, pailsėti prie jūros, pažintinę ar poilsine kelionę. Siūlome pasinaudoti priekabų nuoma Vilniuje norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

AUTOMOBILIŲ NUOMA VILNIUJE PIGIAI

Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuomos sąlygos be vairuotojo
Duomenys, reikalingus sudaryti automobilio nuomos sutarti atsiuskite prašom elektroniniu paštu info@atnbusrent.lt:
Pasas arba tapatybės kortelė iš abiejų pusių;
Vairuotojo pažymėjimas iš abiejų pusių visų planuojančių vairuoti asmenų;
Adresas ir mobilaus telefono Nr.;
Fiziniams asmenims:vairavimo stažas ne mažesnis kaip 2 metai, amžius ne mažiau kaip 21 metai.
Juridiniams asmenims:įmonės registracijos pažymėjimas, įgaliojimas, kuris patvirtina turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį.

Automobilių nuoma

Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų   civilinės atsakomybės draudimas. Draudimas galioja visoje Europos Sąjungos teritorijoje, išskyrus šalis su kairiapusių eismu.  Transporto priemones Kasko draudimas pagal atskira susitarimą. Išvykimas iš LR teritorijos. Už savavališką išvykimą iš Lietuvos Respublikos teritorijos be nuomotojo raštiško sutikimo skiriama 1000 Eur bauda.  Be raštiško sutikimo draudžiama rūkyti, viršyti greitį, vežti gyvūnus, krovinius, išiminėti sėdynes, pilti kurą ne iš degalinės. Automobilio nuoma Vilniuje kaina ir užstatas (frančizė) nuo 120-200 Eur turi būti sumokėti prieš pasiimant automobilį. Maksimali vienos(ne vidutinė) paros rida  600 km, viršijant ridos paros limitą, papildomai vienas kilometras kainuos 0,07 Eur.

Lengvųjų automobilių nuoma Vilniuje

atliekama profesionaliais, mandagiais vairuotojais. Lengvųjų automobilių nuoma Vilniuje su vairuotoju atliekama Ford Focus automobiliais ir Ford Transit mikroautobusais. Vairuotojai gali sutikti atvykstančiu žmones iš oro uosto, geležinkelio stoties ir nuvežti juos į viešbuti ar kita vietą.

Automobilių nuoma Vilniuje 9 vietų

Automobilių nuoma Vilniuje be vairuotojo 9 vietų vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms.
Nuomotojas neatsako už paliktus daiktus ir neperka papildomų degalų, jeigu jūs atvežėte daugiau nei paėmėte.

Krovininių automobilių nuoma Vilniuje

Krovininių automobilių nuoma Vilnius be vairuotojo naudojasi seniai. Krovininio mikroautobuso nuoma Vilniuje be vairuotojo kainą nuo 20 Eur parai. Smulkių krovinių vežimas Vilniuje iki 1,5t gali būti atliktas pasinaudojus krovininių automobilių nuoma Vilniuje ir krovininių automobilių nuoma Vilnius. Taip pat perkraustymo paslaugos Vilnius atliekamos naudojant krovininių automobilių nuoma Vilniuje kartu su priekabų nuoma Vilniuje. Musų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas. Krovininiais mikroautobusais vykstatnt už miesto ribų privaloma sumokėti vienkartinį kelių mokestį. Krovininio mikroautobuso nuoma Vilnius vykdo Ford Transit 1991m 2 vietų mikroautobuso nuoma Vilniuje ir kitais mikroautobusais.  Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą. Sugedus automobiliui, mikroautobusui, įvykus eismo įvykiui arba dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti transporto, suteikiame Nuomininkui kitą transportą, o nesant galimybės pasiūlyti kito transporto, grąžiname pinigus, jeigu Nuomininkas nekaltas dėl susidariusio įvykio. Automobilių pristatymo bei grąžinimo paslauga yra mokama Vilniaus mieste papildomai kainuoja po 15 Eur. Patvirtinus rezervaciją, būtinai sumokėkite avansą. Šis mokėjimas bus įskaičiuotas į transporto nuomos kainą.

Automobilių nuomos Vilniuje adresai:
Laisvės pr. 60, Vilnius  +370 615 50000
Rugių g. 4a, Vilnius atsakingas automobilių serviso meistras +370 630 82222
Salomėjos Nėries g. 67, Vilnius atsakingas automobilių serviso meistras +370 639 81111
Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu.

AUTOMOBILIŲ NUOMA VILNIUJE pasitiki ir rekomenduoja
Automobilių nuoma Vilniuje
115