PRIEKABŲ NUOMA VILNIUJE

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2
Priekabų nuoma Vilniuje naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų. Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą. Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIŲ PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ PRIEKABŲ NUOMA VILNIUJE

 
priekabu nuoma
priekabu nuoma vilnius

PRIEKABŲ NUOMA VILNIUJE JERUZALĖJE

vykdoma PC MADA automobilių stovėjimo aikštelėje. Tai pat vykdoma Jeruzalės gatvėje. Siūlome didelį priekabų pasirinkimą, kurie tikrai patenkins visus jūsų lūkesčius.  Mūsų priekabos reguliariai tikrinamos ir techniškai tvarkingos. Turi, didelį priekabų pasirinkimą – kieta šonų ir uždaros. Taip pat siūlome tralo nuoma. Priekabu nuoma galima užsakyti kartu su mikroautobusų nuoma. Mes galime pasiūlyti skirtingo dydžio mikroautobusus: 10 vietų, 16, vietų, 20 vietų ir 30 vietų.

Siūlome saugių kieta šonų priekabų nuoma Vilniuje 7 Eur parai. Priekabos klientų patogumui nuomojamos įvairiam laikotarpiui- nuo valandos iki kelių parų. Šių priekabų esminis privalumas yra rakinamos pakrovimo durys. Su šia priekaba krovinį gabensite kur kas saugiau. Atvirų priekabų nuoma Vilniuje kainą parai nuo 5 Eur. Mes galime pasiūlyti didesni priekabų pasirinkimą kiekvienam pagal individualia paskirti, atitinkanti Jūsų poreikius. Užsakyti priekabu nuoma Vilnius labai paprasta, reikia tik parašyti užklausą arba paskambinti telefonų. Mūsų vadybininkai pasiūlys jums optimaliausia variantą, kuris tikrai patenkins jūsų lūkesčius. 

PIGI PRIEKABŲ NUOMA VILNIUJE

Naudojantis priekabų nuoma Vilniuje vykdomos perkraustymo paslaugos Vilniuje. Priekaboje galima vežti dviračius, motorolerius. Taip pat siūlome traliuko nuoma Vilniuje nuo 5 Eur val. Su juo galima pervežti lengvąjį automobilį į techninę apžiūrą.

Priekabos nuoma kainuos pigiau už techninę pagalbą kelyje Vilniuje. Taip pat perkraustymo paslaugos Vilnius atliekamos naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje kartu su priekabų nuoma Vilniuje. Mūsų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas. Krovininiais mikroautobusais vykstant už miesto ribų privaloma sumokėti vienkartini kelių mokestį.

Maksimalus pakrovimo svoris- 800kg

Priekabos nuomojamos tik pateikus galiojantį asmens tapatybės dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą.

Priekabų nuoma Vilniuje kaina nuo 10 Eur – atnbusrent.lt

Nuomojant priekabą, paliekamas 100 Eur užstatas.

PRIEKABŲ NUOMA VILNIUJE ATSILIEPIMAI