Mikroautobusu nuoma Šiauliuose

Keleivinių mikroautobusų nuoma Šiauliai

Mikroautobusų nuoma Vilniuje
Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Šiauliai pristatys grupę žmonių tam tikru laiku į iš anksto nustatytą vietą. Mikroautobuso nuoma Šiauliuose pas mus galima užsisakyti vienam kartui arba tam tikram laikui, priklausomai nuo kliento norų ir pageidavimų. 

Norint suteikti klientui komfortą ir saugumą, reikalingi kvalifikuoti ir patyrę vairuotojai bei dėmesingi vadybininkai. Tai mikroautobusų nuoma įmonės žmonės. Šis faktorius nulemia, kad vis daugiau klientų nori išsinuomoti mikroautobusą Šiauliuose mūsų įmonėje . Be minkštų, patogių automobilinių kėdučių, salone jūsų laukia palankus mikroklimatas, paslaugus vairuotojas ir puiki atmosfera. Jūsų kelionė patenkins visus jūsų lūkesčius.

AUTOBUSIUKO NUOMA ŠIAULIAI

Jeigu neturite nuosavos transporto priemones, bet jos skubiai  reikia, mikroautobuso nuoma Šiauliuose yra geriausias sprendimas. Su mūsų įmonės mikroautobusais galėsite greitai ir saugiai pasiekti kelionės tikslą su aukštu komforto lygiu.

Tokia paslauga kaip mikroautobusų nuoma Šiauliai, arba kaip vadina kiti- autobusiuko nuoma Šiauliuose tampa vis populiaresnė tarp vartotojų, nes atsiranda unikali galimybė už prieinamą kainą naudotis autobusiukų ir mikroautobusiukų nuoma Šiauliuose. Taip pat ir busiuku nuoma Šiauliuose.

Salone jūsų laukia ne tik paslaugus vairuotojas bet ir palankus mikroklimatas, dėl kurio bus patogu važiuoti beveik bet kokiu oru ir metų laiku .

Užsisakyti busiuku nuomą Šiauliuose paprasta. Reikia susisiekti su mūsų įmonės vadybininkais asmeniškai arba telefonu. Profesionalai parinks tinkamą transportą ir rezervuos Jums jį nurodytam laikotarpiui. Pasirinkite komfortą, saugumą ir profesionalumą pas mus ir kreipkitės jau dabar.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Šiauliai kaina

Mikroautobusų nuoma Šiauliai kaina sudaro keli faktoriai. Viso pirmą reikia apsispręsti, kuri paslauga pasirinksite. Autobusiuku nuoma Šiauliuose su vairuotoju, mikroautobuso nuoma su vairuotoju Šiauliuose, mikroautobuso nuoma Šiauliai be vairuotojo. Pas mus rasite tikrai pigi mikroautobusų nuoma Šiauliuose.
Mikroautobusų nuoma Šiauliuose kaina prasideda nuo 20 Eurų per valandą ir yra skaičiuojama, naudojant šios duomenys:
Paėmimo vieta, paleidimo vieta, tarpiniai sustojimai, jei tokie yra.
Ar vairuotojui reikės laukti išleidimo taške.
Keleivių skaičius, kelionės trukmė ir papildomos sąlygos. Pavyzdžiui ar reikės vaikų sėdynių, ar transporto priemonės su didesnių bagažo skaičiumi.
Norint pasirinkti labiausiai atitinkanti transportą, galite nurodyti kelionės tikslą.
Nuomojant mikroautobusus be vairuotojo turite nurodyti kelionės tikslą ir pateikti užstatą 300Eur.
Taigi dabar kai susipažinot su mikroautobusų nuoma Šiauliai kaina, galite spausti mygtuką „Susisiekite” ir mes pateiksim Jums pasiūlymą.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Šiauliai

Keleivinių mikroautobusų nuoma Šiauliai siūlo Jums keleivinių mikroautobusų nuoma Šiauliuose.

 • Patogumas. Pas mus pamiršite visus rūpesčius, susijusius su kelionėmis po Šiaulius. Jums nereikia jaudintis dėl mikroautobuso būkles, jo papildymo degalais ir net vairavimo. Mūsų patyrę vairuotojai viską padarys patys. Liks tik mėgautis busiuko nuoma Šiauliuose.
 • Prieinamos išlaidos. Keleiviniu mikroautobusų nuoma Šiauliai ir tokios paslaugos kaip busiuku nuoma Šiauliuose, arba busu nuoma Šiauliuose kaina priklauso nuo to, kelionės trukmės, kur tiksliai planuojate vykti,  žmonių skaičius ir ar reikia vairuotojo paslaugų. Kaina prasideda nuo 20 eurų už valandą. Norėdami tiksliai apskaičiuoti mikroautobuso nuoma Šiauliuose kainą, kreipkitės pas mūsų telefono vadybininkus.
 • Erdvumas. Teikiam keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniujeautobusų nuoma Vilniuje, mikroautobusu nuoma Klaipėda. mikroautobusų nuoma Šiauliai ir keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune kurie tinka vežti 8, 16, 20  ir net 30 keleivių. Jei reikia vežti daugiau žmonių, galite išsinuomoti kelis mikroautobusus.
 • Didelis automobilių pasirinkimas. Mūsų automobilių parke yra populiarių markių Mercedes, Opel, Ford, Volkswagen ir kitų modelių. Visi jie yra geros būklės ir yra apdrausti nelaimingo atsitikimo atveju.

Mikroautobusų nuoma ŠIauliuose

Gali prireikti pigiai išsinuomoti mikroautobusą Šiauliuose, kad išspręstumėte daugybę problemų, kurios padės išsispręsti   mikroautobusų nuoma Šiauliai. Pavyzdžiui, tokių kaip:

 • keleivių pervežimas Lietuvoje;

 • vaikų vežimas į mokyklas ir darželius;

 • ekskursijos vaikams ir suaugusiems;

 • svečių nuvežimas į ir iš šventinį renginį;

 • pervežimas į arba iš viešbučio, geležinkelio stoties ar oro uosto ;

 • darbuotojų vežimas Šiauliuose į darbo vietą ar verslo konferenciją;

 • neįgaliųjų taksi Šiauliuose;

 • fiskaro nuoma Šiauliuose;

 • mini ekskovatoriaus nuoma Šiauliuose

Mikroautobuso nuoma ŠIauliai

Mercedes mikroautobusų nuoma, naudojama keleivių pervežimui. Visi Mercedes mikroautobusai turi mikrofonus, klimato kontrolė, lankstomos sėdynės,  Wi-Fi internetą, DVD aparatūra, padidintas bagažo skyrius lagaminams, kablį priekaboms. Mikroautobusų nuoma Lietuvoje vykdoma naudojant 2019 m. Mercedes mikroautobusų nuoma.

Autobusų nuoma Šiauliai

Autobusų nuoma Šiauliai atliekama su vairuotoju 16, 20, 23, 25, 30 vietų komfortiškais autobusais. Autobusų nuomos kaina nuo 20 Eur per valandą. Autobusais vykdomas darbuotojų vežimas Šiauliuosedarbuotojų vežimas Kaune, darbuotojų vežimas Klaipėdoje, darbuotoju vežimas Vilniuje. Priklausomai nuo vietų skaičiaus kaina  gali skirtis. 25 vietų autobuso nuoma kaina 25 Eur per val. 30 vietų autobusų nuoma su vairuotoju kaina 30 Eur per val.

busiukų nuoma Šiauliai

Taip pat siūlome 9 vietų mikroautobusų nuoma Šiauliuose be vairuotojo bei automobilių nuoma Šiauliuose. Norintys sutaupyti naudojasi mikroautobusų nuoma be vairuotojo Šiauliuose. Kai teikiame mikroautobusų nuoma kelionėms po visa Lietuva siūlome pasinaudoti  Renault Trafic mikroautobuso nuoma, arba Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma. 
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA Šiauliuose GOOGLE ATSILIEPIMAI
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA Šiauliuose FACEBOOK ATSILIEPIMAI
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA ŠIAULIAI KLIENTAI