Darbuotojų vežimas Kaune

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Darbuotojų vežimas Kaune naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Darbuotojų pervežimas Kaune


Darbuotojų vežimas naudojamas pagrindinės imonės veiklos organizavimui. Darbuotojų vežimo galimybė atsiranda naudojant mikroautobusų nuoma Kaune. Organizuojant darbuotojų vežima Kaune optimaliau naudoti 8,15,20,25 vietų mikroautobusų nuomą už patrauklia kainą. Mes dirbame lanksčiai ir prisitaikome prie darbuotojų grafiko, todėl į vietą atvykstame laiku ir greitai. Darbuotojų vežimas Kaune populiarėja didejant žmonių emigracijai i užsienį. Darbuotojų vežimas į darbą yra ATN BUS RENT, UAB pagrindinė veikla.

Darbuotojų vežimas į darbą.

Veždami darbuotojus į darbą ir iš jo įgijome neįkainuojamą patirtį dirbti lankščiai ir punktualiai. Išmokome mikroautobusų nuoma pritaikytas kiekvienam užsakovui individualiai. Operatyviai vykdove pačius netikėčiausius, skubius darbuotoju vežimo grafikų pasikeitimus. Darbuotojų vežimas yra motyvacinė priemonė, suteikianti naudą: kolektyvo bendravimas, komandos formavimas, asmeniniu reikalų atlikimas telefonu, prie nešiojamo kompiuterio, poilsis, skaitymas, muzikos klausymas, kelioneje atlikti darbai sutaupo darbo laiką(pasiruošimas darbui, darbu planavimas, aktualiu klausimų aptarimai, instruktažai, sumažėja nelaimingų atsitikimų pakeliui į darbą tikimybė, atvykimas į darbą laiku, palankios darbo sąlygos.

Mikroautobusų nuoma darburojų vežimui Kaune.

Kaip matote, darbuotojų vežimas į darbą yra labai naudinga Jusų verslui ir darbuotojus motyvuojanti priemonė. Ekonomikai kylant ir mažėjant darbo jėgos pasirinkimui, darbuotojų vežimas sumažina darbuotojų kaitą ir išlaidas naujų darbuotojų paieškai.
Susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime atitinkanti Jusų poreikius optimalų pasiūlymą už gerą kainą.

DARBUOTOJŲ VEŽIMAS KAUNE ATSILIEPIMAI