PRIEKABŲ NUOMA TRAKUOSE

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Priekabų nuoma Trakuose  naudojant kietų šonu priekabų nuoma buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIŲ PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

PRIEKABŲ NUOMA TRAKUOSE KAINA

Priekabos nuoma Vilniuje savos gamybos

AUTOMOBILINIŲ PRIEKABŲ NUOMA

vykdoma PC MADA automobilių stovėjimo aikštelėje.

Siulome saugių kietašonių priekabų nuoma Vilniuje 7 Eur parai. Priekabos klientų patogumui nuomojamos įvairiam laikotarpiui- nuo valandos iki kelių parų. Šių priekabų esminis privalumas yra rakinamos pakrovimo durys. Su šia priekaba krovinį gabensite kur kas saugiau. Atvirų priekabų nuoma kainą parai nuo 5 Eur. Mes galime pasiūlyti didesni priekabų pasirinkimą kiekvienam pagal individualia paskirti, atitinkanti Jūsų poreikius.

PIGI PRIEKABŲ NUOMA

Naudojantis priekabų nuoma vykdomos perkraustymo paslaugos Vilniuje. Priekaboje galima vežti dviračius, motorolerius. Taip pat siūlome traliuko nuoma Vilniuje nuo 5 Eur val. Su juo galima pervežti lengvąjį automobilį į techninę apžiūrą.

Priekabos nuoma kainuos pigiau už techninę pagalbą kelyje Vilniuje. Taip pat perkraustymo paslaugos Vilnius atliekamos naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje kartu su priekabų nuoma Vilniuje. Musų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas. Krovininiais mikroautobusais vykstatnt už miesto ribų privaloma sumokėti vienkartini kelių mokestį

Maksimalus pakrovimo svoris- 800kg

Priekabos nuomojamos tik pateikus galiojantį asmens tapatybės dokumentą ar B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Priekabų nuoma Vilniuje kaina nuo 10 Eur I atnbusent.lt

Nuomojant priekabą, paliekamas 100 Eur užstatas

PRIEKABŲ NUOMA ATSILIEPIMAI