MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KLAIPĖDOJE

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2
Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju buvo pradėta nuo 2008 metų.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – lyderio pozicija darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobuso nuoma Klaipėda


Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju populiari paslauga. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje turi didele paklausą tarp skirtingo juridinių ir fizinių asmenų segmento. Įvairioms progom atliekame mikroautobusų nuoma Klaipėdoje. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje atliekančiuose mikroautobusuose įrengti CD, mikrofonai, internetas Wi-Fi. Mes nuolat tobulėjame vykdant Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje. Autobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Klaipėdoje 20 vietų, 25 vietų. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vykdoma skirtingais už patrauklia kainą patikimais Ford Transit, Mercedes Benz Sprinter mikroautobusais 8, 10, 12, 15, 20 vietų.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Klaipėda teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto renginių keliones. Vairuotojai, atliekantys mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju bendrauja lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Klientams siūlome jiems optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje.
Krovininių mikroautobusų nuoma Klaipėda naudojasi seniai. Smulkių krovinių vežimas Klaipėdoje iki 1,5t atliekamas vykdant krovininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje. Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje, bagažo pervežimas iš oro uosto atliekamas naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su priekaba. Mūsų vairuotojas galės atlikti krovikų paslaugas. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu.

AUTOBUSIUKŲ NUOMA KLAIPĖDA

Autobusiukų nuoma Klaipėda gali pasigirti, kaip išvystytą paslauga. Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vykdo Ford Transit 2007m. mikroautobusai. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto, edukacinių renginių keliones. Busų nuoma Klaipėdoje vykdoma skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais 8,15,20,25 vietų mikroautobusais.
Užsakant autobusiuko nuoma Klaipėdoje su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Klaipėdoje.
Keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vykdoma tik su vairuotoju. Pasiteiraukite kainų ir tikrai liksite maloniai nustebinti.

MIKROAUTOBUSO NUOMA Klaipėda

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju kainą nuo 15 Eurų valandai.
Keliones kainą mieste priklauso nuo naudojimosi mikroautobusu laiko.
Prie jo pridedama viena valanda važiavimo iki Jūsų ir atgal į parką. Mažų autobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju kainą nuo 10 Eurų valandai.
Krovininio mikroautobuso nuoma Klaipėdoje su vairuotoju kainą nuo 10 Eurų val.
Vaikams mikroautobusų nuoma Klaipėdoje kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur valandai. 10 Eur papildomai apmokestiname vaikiškas kėdutes.
Lanksčiai taikome nuolaidas!

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS KLAIPĖDOJE

Keleivių vežimas Klaipėdoje, Lietuvoje ir užsienyje atliekamas komfortiškais turistiniais mikroautobusais.
Darbuotojų vežimas Klaipėdoje į darbą ir iš jo, seminarus, renginius atliekamas naudojant keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje.
Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju. Atliekant keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje ir autobusiukų nuoma Vilniuje vykdomas vaikų vežimas į mokyklą, ekskursijas. Vaikų vežimas Klaipėdoje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Taip, mes siūlome tokią paslaugą konkurencingomis kainomis, įskaitant ilgalaikę mikroautobusu nuomą ir ilgalaikę mikroautobuso nuomą. Mūsų parke yra skirtingos talpos mikroautobusai, priklausomai nuo sėdimų vietų skaičiaus. Mikroautobusą galite užsisakyti įmonės darbuotojų grupėms vežti į verslo konferenciją, biurą ar įmonės renginį. Taip pat siūlome iš įmonių išsinuomoti transportą ekskursijoms (turistinėms) kelionėms.
Mikroautobuso nuomos kaina skaičiuojama individualiai, įskaitant automobilio nuomos Klaipėdoje kainą ir mikroautobuso nuomos Klaipėdoje kainą. Paslaugos kainai pirmiausia įtakos turi mikroautobuso tipas ir jo nuomos trukmė. Kuo ilgiau naudositės transportu, tuo pelningesnės bus nuomos išlaidos per dieną. Norėdami sužinoti mikroautobuso nuomos kainą Klaipėdoje, rekomenduojame bet kuriuo jums patogiu metu kreiptis į mūsų vadybininkus internetu arba telefonu.
Už mikroautobuso nuomą tiek su vairuotoju, tiek be jo Klaipėdoje reikia susimokėti prieš naudojantis transporto priemone. Atsiskaityti galite grynaisiais arba pavedimu į mūsų įmonės banko sąskaitą. Išsamią informaciją apie atsiskaitymą negrynaisiais pinigais rasite mūsų svetainėje. Užsisakius transportą be vairuotojo, papildomai reikės sumokėti 300 eurų užstatą.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje Google atsiliepimai

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje facebook atsiliepimai

mikroautobusų nuoma Klaipėdoje klientai