Vaikų vežimas Klaipėdoje

Default image alt 1
Default image alt 2

Vaikų vežimas Klaipėdoje naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Vaikų pervežimas Klaipėdoje


Vaikų vežimas Klaipėdoje pradėtas nuo 2015m. Iki 9m. vaikus vežame su automobilių paaukštinimais, kėdutėmis. Beveik visada, kai atliekamas vaikų pervežimas, vaikučiams jungiame Vaikų radiją ar kitą pageidaujama muziką. Sporto komandoms, vaikų ir sporto klubų vežimui vykstant į varžybas, renginius pritaikome nuolaidą.

Mikroautobusų nuoma vaikų vežimui Klaipėdoje

Vaikų vežimą i mokykla Klaipėdoje dažniausiai užsako pradinės ir pagrindinės mokyklos. Klaipėdoje taip pat atliekamas vaikų vežimas i ekskursijas, baseiną, paskaitas, burelius, muziejus, teatrą, edukacinius užsiėmimus, renginius, pamokas, dailės pamokėles, kiną. Vaikams daug įdomiau bei smagiau keliauti kartu, viename mikroautobuse. Ekskursijos vaikams Klaipėdoj ivairiapusei naudongos, ir pramoga, ir naujos žinios.. Kelionės vaikams Klaipėdije būna kaip pažintinės, taip ir poilsinės- Ventės ragas, Nida, Palanga. Mikroautobusų nuoma vaikams galima 8, 15, 20 vietų mikroautobusais. Mikroautobusų nuoma vaikų vežimui naudojasi mokyklos, kurių klasės sudaro apie 20 vaikų, turi didelia paklausą.
Mokinių pervežimas vykdomas iš Klaipėdos ir jo rajono. Klaipėdoje vaikų vežimas į mokyklą teikiamas atskiriems vaikams ir vaikų grupėms. Vaikų vežimas i mokykla Klaipėdoje pradedamas nuo rugsėjo. Iš pradžių formuojamos 5-15 vaikų grupės. Vaikų tėveliai kviečiami registruoti savo vaiką į planuojamo reiso maršrutą, pranešti laiką, išvykimo ir atvykimo adresus. Kai susirenka nuo 5 vaikų vienoje važiavimo kryptyje, sudarome optimalų maršrutą, siūlome vaikų paėmimo kaina ir laikus. Kuo daugiau susirenka vaikų grupėje, tuo mažesnė kiekvieno vaiko kelionės kainą. Moksleivių vežimas Klaipėdoje organizuojamas kruopsčiai ir atsakingai. Kai susiformuoja grupė, su vaikų tėvais sudarome keleivių vežimo sutartis. Skambinkite, ir mes pateiksime Jums pasiūlymą

VAIKŲ VEŽIMAS KLAIPĖDOJE ATSILIEPIMAI