Darbuotojų vežimas Vilniuje

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Darbuotojų vežimas Vilniuje naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Darbuotojų pervežimas Vilniuje

Darbuotojų vežimas Vilniuje yra ATN BUS RENT, UAB pagrindinė veikla. Darbuotoju vežimas Vilniuje atliekamas naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje. Darbuotojų vežimas Vilniuje į darbą ir iš jo įgijome neįkainuojamą patirtį dirbti lankščiai ir punktualiai. Išmokome mikroautobusų nuoma Vilniuje pritaikyti kiekvienam užsakovui individualiai. Operatyviai vykdove pačius netikėčiausius, skubius darbuotoju vežimo grafikų pasikeitimus.

Darbuotojų vežimas į darbą

ir iš jo yra privalomas dirbant nakti nuo 23:00val iki 6:00val.

Mikroautobusų nuoma darbuotojų vežimui Vilniuje

Darbuotojų vežimas yra motyvacinė priemonė, suteikianti naudą:

 • Kolektyvo bendravimas, komandos formavimas- didėja darbo efektyvumas, rezultatai;
 • Asmeniniu reikalų atlikimas telefonu, prie nešiojamo kompiuterio;
 • Poilsis, skaitymas, muzikos klausymas;
 • Kelioneje atlikti darbai sutaupo darbo laiką:
  • Pasiruošimas darbui, darbu planavimas;
  • Naudojant mikrofona ir audioaparatūrą gali vykti susirinkimai, aktualiu klausimų aptarimai, instruktažai.
 • Sumažėja nelaimingų atsitikimų pakeliui į darbą tikimybė;
 • Atvykimas į darbą laiku;
 • Palankios darbo sąlygos;
 • Auga darbuotojų lojalumas. Kaip matote, darbuotojų vežimas į darbą yra labai naudinga Jūsų verslui ir darbuotojus motyvuojanti priemonė. Darbuotojų vežimas į darbą priklauso nuo ekonomikos ciklų. Šiuo metu prasideda darbuotojų trūkumas. Ekonomikai kintant, darbuotojų vežimas sumažina darbuotojų kaitą ir išlaidas naujų darbuotojų paieškai, adaptacijai, mokymams. Rezultate Jūsų įmonėje dirba patyre, motyvuoti, kvalifikuoti darbuotojai, kurie didina pelną atliekant pagrindinę įmonės veiklą. Susisiekite su mumis ir mes pagal Jūsų poreikį pateiksime individualų Jums optimizuota ir naudinga pasiūlymą(sudarysime optimalius maršrutus, paskaičuosime gerą kainą).

Dažniausiai užduodami klausimai
Taip, nuvažiuoti išnuomotu mikroautobusu į tam tikrą Vilniaus vietą visai įmanoma, įskaitant ilgalaikės mikroautobusu nuomos ir ilgalaikės mikroautobuso nuomos paslaugas. Norėdami gauti šią paslaugą, užsakydami nurodykite vadybininkui tikslų adresą ir transporto pristatymo laiką. Iki nurodyto laiko jūsų pasirinkta transporto priemonė jau bus laisva. O jūsų darbuotojai galės ramiai sėsti į keleivinį mikroautobusą ir vykti į paskirties vietą.
Nuomojami mikroautobusai yra skirtingos talpos. Kai kurie modeliai yra skirti keleivių skaičiui nuo 8 iki 25 žmonių. Pagal darbuotojų skaičių Jūsų įmonėje galite užsisakyti 8, 16, 19, 20, 23 arba 25 vietų transporto priemonę. Dideliam rankiniam bagažui yra numatyti bagažo skyriai. Todėl žmonės salone galės laisvai sėdėti ir jaustis patogiai.
Jei turite kvalifikuotą vairuotoją arba planuojate vežti darbuotojus patys, galite išsinuomoti mikroautobusą be vairuotojo. Ko tam reikia: 1. Mokant už nuomą papildomai teks sumokėti 300 € užstatą (jie jums bus grąžinti, jei išnuomota transporto priemonė bus grąžinta be žalos). 2.Prie vairo gali sėsti tik ne jaunesnis nei 25 metų amžiaus asmuo, turintis atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir turintis ne mažesnį kaip 2 metų vairavimo stažą.
DARBUOTOJŲ VEŽIMAS VILNIUJE ATSILIEPIMAI