Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2
Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju – Planuojate šeimos išvyką, komandiruotę arba draugų susitikimą? Išvykite į kelionę su mūsų mikroautobusų nuoma su vairuotoju paslauga! Mums rūpi Jūsų patogumas ir saugumas, todėl pasirūpinsime visais transporto organizavimo aspektais.

Mūsų profesionalus vairuotojas pasirūpins ne tik jūsų saugumu kelyje, bet ir suteiks malonų ir patogų kelionės įspūdį. Mūsų mikroautobusai yra patogūs, erdvūs ir tinkami įvairioms kelionėms su draugais ar šeima. Taip pat galite pasirinkti tinkamą mikroautobuso dydį, pritaikytą Jūsų poreikiams.

Pasitikėkite mūsų patirtimi ir profesionalumu. Su mumis Jūs gausite ne tik kokybišką transporto paslaugą, bet ir ramybę bei patogumą savo kelionėje. Susisiekite su mumis jau šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas bei pasiūlymus!

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju buvo pradėta nuo 2008 metų.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausią kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju kaina


Nuolat tobulėjame vykdant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju. Naudojant mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas darbuotojų vežimas Kaune į darbą. Pagrindinė ATN BUS RENT veikla- Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju darbuotojų vežimui. Mikroautobusų nuoma Kaune atliekančiuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas Wi-Fi internetas. Užsakant autobusiuko nuoma Kaune su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Kaune. Mikroautobusų nuoma Kaune vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju. Autobusų nuoma Kaune su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Kaune 20 vietų, 25 vietų ir 30 vietų. Vaikų vežimas Kaune į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune. Vaikams mikroautobusų nuoma Kaune kaina yra mažiausia, nuo 15 Eurų. Autobusiuko nuoma Kaune pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Kaunas teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų. Siūlome pasinaudoti priekabų nuoma norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto. Mikroautobusų nuoma Kaune vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju tai keleivių pervežimas Kaune Kaunas airport transfer – Vilnius, 20 vietų kaina 150 eur.

AUTOBUSIUKŲ NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJU

Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Kaune vykdantys mikroautobusai. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto renginių keliones. Busų nuoma Kaune vykdoma 20 skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais Mercedes Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit, Opel Vivaro mikroautobusais 8,16,19,20,23,25 vietų. Keleivių pervežimas Lietuvoje ir europoje atliekamas komfortiškais turistiniais mikroautobusais. Darbuotojų vežimas Kaune į darbą ir iš jo, seminarus, renginius atliekamas naudojant keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune kaina nuo 15 Euru val.

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJU

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis. Klientams siūlome jiems optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje. Darbuotojų vežimas į darbą ir iš jo, seminarus, renginius vykdomas naudojant mikroautobusų nuomą Kaune su vairuotoju. Atliekant keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune ir autobusiukų nuoma Kaune vykdomas vaikų vežimas į mokyklą, ekskursijas. Vykdomos kelionės į Lenkiją apsipirkti.

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJU

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune išvystyta seniai. Krovininio mikroautobuso nuoma Kaune su vairuotoju kaina nuo 10 Eurų val. Smulkių krovinių vežimas Kaune iki 1,5t atliekamas vykdant krovininių automobilių nuoma Kaune ir krovininių mikroautobusų nuoma Kaune. Perkraustymo paslaugos Kaune atliekamos naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Kaune kartu su priekabų nuoma Kaune. Taip pat atliekamos krovikų paslaugos. Krovininio mikroautobuso nuoma Kaunas vykdo Ford Transit 1991m 2 vietų mikroautobuso nuoma Kaune.
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Ne, užsakant transportą su vairuotoju depozito nereikia. Iš anksto paskaičiuotą nuomos kainą sumokate grynais arba pavedimu į mūsų banko sąskaitą. Kuo ilgesnė transporto priemonės nuomos trukmė, tuo pelningesnis dienos tarifas. Kainą įtakoja nuomos valandų ar dienų skaičius, mikroautobuso modelis bei papildomų paslaugų užsakymas.
Taip, galite išsinuomoti privatų pervežimą į oro uostą. Mūsų keleivių vežimui skirtuose mikroautobusuose yra bagažo skyriai, kuriuose galėsite patogiai gabenti rankinį bagažą ir oro uosto lagaminus. Jei reikia gabenti didelį bagažo kiekį, galite išsinuomoti mikroautobusą kartu su priekaba. Kalbant apie keleivių vietų skaičių, mūsų parką sudaro 8, 16, 19, 20, 23, 25 vietų autobusai.
Pateikti užsakymą paprasta: galite mums paskambinti svetainėje nurodytu numeriu arba atsiųsti el. Susisiekiame 24/7. Mūsų vadybininkas patars visais dominančiais klausimais ir pasiūlys geriausią nuomos variantą, atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus ir biudžetą. Siūlome mikroautobusus ekskursijoms, verslo kelionėms, atostogoms ir kitiems renginiams, taip pat galima užsisakyti transportą vaikų vežimo grupėms, įskaitant ilgalaikę mikroautobusu nuomą ir ilgalaikę mikroautobuso nuomą.
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJU ATSILIEPIMAI