Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju buvo pradėta nuo 2008 metų.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausią kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Kaunas


Nuolat tobulėjame vykdant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju. Naudojant mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas darbuotojų vežimas Kaune į darbą. Pagrindinė ATN BUS RENT veikla- Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju darbuotojų vežimui. Mikroautobusų nuoma Kaune atliekančiuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas Wi-Fi internetas.

Užsakant autobusiuko nuoma Kaune su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Kaune. Mikroautobusų nuoma Kaune vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Autobusų nuoma Kaune su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Kaune 20 vietų, 25 vietų ir 30 vietų. Vaikų vežimas Kaune į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune. Vaikams mikroautobusų nuoma Kaune kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur.
Autobusiuko nuoma Kaune pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Kaunas teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų.
Siulome pasinaudoti priekabų nuoma norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto. Mikroautobusų nuoma Kaune vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJU tai keleivių pervežimas Kaune.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJU ATSILIEPIMAI