Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju

Keleivių pervežimas

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju kaina
Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Vilniuje

car-image
triangle-image

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju keleivių pervežimui teikia ATN BUS RENT, UAB. Mikroautobusų nuoma Vilniuje buvo ir yra pagrindinė įmonės veikla.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausią kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Nuolat tobulėjame vykdant mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju. Naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas darbuotojų vežimas Vilniuje į darbą. Pagrindinė ATN BUS RENT veikla- Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju darbuotojų vežimui. Mikroautobusų nuoma Vilniuje atliekančiuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas Wi-Fi internetas.
Užsakant autobusiuko nuoma Vilniuje su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Vilniuje. Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Vilniuje 20 vietų, 25 vietų ir 30 vietų. Vaikų vežimas Vilniuje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Vaikams mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur.
Autobusiuko nuoma Vilniuje pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Vilnius teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų.
Siulome pasinaudoti priekabų nuoma Vilniuje norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto. Mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms.  Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE SU VAIRUOTOJU tai keleivių pervežimas Vilniuje.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju ATSILIEPIMAI