Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju padės didelei žmonių kompanijai greitai ir laiku atvykti  į verslo renginį arba vestuves.

 Teikiame kokybiškas paslaugas:

Su mūsų transporto ir aptarnavimo personalu Jūs visada pateksite į reikiamą vietą laiku. Mikroautobuso nuoma Vilniuje su vairuotoju reiškia aukštą saugumo ir komforto lygį kelyje. Mūsų autoparke yra populiarių markių ir modelių šios transporto priemonės: Volkswagen, Opel, Ford, Mercedes-Benz ir kt. Visi jie pilnai veikia, nes reguliariai atliekami techniniai patikrinimai ir priežiūra.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUS SU VAIRUOTOJU

Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdantys mikroautobusai. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto renginių keliones. Mikroautobusų nuoma Vilnius su vairuotoju vykdoma 20 skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais Mercedes Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit, Opel Vivaro mikroautobusais 8,16,19,20,23,25 vietų. Keleivių pervežimas Lietuvoje ir Europoje atliekamas komfortiškais turistiniais mikroautobusais. Darbuotojų vežimas Vilniuje į darbą ir iš jo, seminarus, renginius atliekamas naudojant keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina nuo 15 Euru val. Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju kaina nuo 25 Eurų valandai. Visą parą siūlome pasinaudoti keleivinių bei krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo už gerą kainą parai nuo 20 Eur. Siūlome:

  • Mikroautobusų nuoma Vilniuje 9 vietų; 
  • Automobilių nuoma Vilniuje;
  • Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo 10, 17, 20 vietų;
  • Krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo 1,5t + (3 – 9) žmonės.

Keleiviniuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas Wi-Fi internetas

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju kaina

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju kaina skaičiuojama kiekvienam individualiai.

Mikroautobusų nuoma Vilnius su vairuotoju išsinuomoti bet kas gali bet kuriuo patogiu metu. Ši paslauga turi daug privalumų:

  • Su mumis Jums nereikia dėl nieko jaudintis. Patyrę vadovai ir vairuotojas viską padarys patys. Kiekvieno kliento laukia modernus salonas su patogiomis, minkštomis keleivių sėdynėmis. Todėl keliauti su mumis visada malonu. Transporto priemonės juda sklandžiai tyliai. Kelionė į norimą vietą bus lengva ir maloni.

  • Visuose mūsų mikroautobusuose, kuriuos galite išsinuomoti Vilniuje, yra kondicionierius ir klimato kontrolė. Vasarą automobilio salone nebus karšta, o žiemą – šalta. Kelionę paversti smagia padės moderni garso sistema.

  • Visada dedame visas pastangas , kad klientas laiku atvyktų į reikiamą vietą.

Kiekvieno užsakymo niuansai derinami su klientu iš anksto. Mikroautobusų nuoma Vilnius su vairuotoju naudinga ir tuo, kad mūsų įmonė turi gana adekvačias paslaugų teikimo kainas. Kaina priklauso nuo daugelio aplinkybių: kelionės atstumo, kelionės trukmės, mikroautobuso talpos. Mažiausia mikroautobusų su vairuotoju nuomos kaina Vilniuje yra vaikų grupių pervežimas, pavyzdžiui, mokyklinės kelionės – 15 eurų už valandą.

Saugumas, komfortas kelyje ir efektyvumas taip pat yra kvalifikuotų, ilgametę patirtį turinčių vairuotojų nuopelnas. Mūsų įmonėje dirba išskirtinės patirties turintys darbuotojai, tuo nesunku įsitikinti išsinuomojus mikroautobusą su asmeniniu vairuotoju Vilnius mieste. Puikiai orientuojasi vietovėje, naudojasi moderniomis navigacinėmis sistemomis, kad kiekvienas klientas galėtų pasiekti kelionės tikslą laiku ir per trumpiausią kelią.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju galite išsinuomoti vienai kelionei, taip pat tam tikram laikui. Visuose juose yra vietos keleivių bagažui. Tai labai patogu teikiant pervežimo į oro uostą ar geležinkelio stotį paslaugas.

Norėdami išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju Vilnius, kreipkitės į įmonės vadybininkus bet kuriuo patogiu Jums metu telefonu arba asmeniškai atvykę į biurą. Visiems savo klientams garantuojame saugumą kelyje, malonią kelionę pačiomis patogiausiomis sąlygomis.

AUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE SU VAIRUOTOJU

Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Vilniuje 20 vietų, 25 vietų ir 30 vietų. Vaikų vežimas Vilniuje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Vaikams mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur. Autobusiuko nuoma Vilniuje pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Kaune irgi vykdoma su vairuotoju. Mikroautobusų nuoma Vilnius teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų. Siūlome pasinaudoti priekabų nuoma Vilniuje norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto. Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju tai keleivių pervežimas Vilniuje.

MIKROAUTOBUSo NUOMA VILNIUJE SU VAIRUOTOJU

Mikroautobuso nuoma Vilniuje su vairuotoju atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis. Klientams siūlome jiems optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje. Darbuotojų vežimas į darbą ir iš jo, seminarus, renginius vykdomas naudojant mikroautobusų nuomą Vilniuje su vairuotoju. Atliekant keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje ir autobusiukų nuoma Vilniuje vykdomas vaikų vežimas į mokyklą, ekskursijas, neįgaliųjų taksi Vilniuje. Taip pas siūlome mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Šiandien mūsų automobilių parką sudaro mikroautobusai Mercedes Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit, Opel Vivaro, tinkami tiek trumpalaikiam, tiek ilgalaikiam naudojimui, įskaitant ilgalaikę mikroautobusu nuomą ir ilgalaikę mikroautobuso nuomą. Siūlome pervežimą keleivių pervežimui Vilniuje su 8, 16, 19, 20, 23, 25 vietų. Visuose mikroautobusuose sumontuotos medijos ir klimato kontrolės sistemos. Saugiam ir patogiam bagažo transportavimui yra didesni bagažo skyriai. Jei reikia vežti vaikus, siūlome paaukštinimus ar automobilines kėdutes.
Taip, mūsų parke yra krovininiai mikroautobusai. Bendras krovinio svoris ne didesnis kaip 1,5 tonos. Krovininis mikroautobusas yra puiki transporto rūšis, pervežant įsigytus baldus, įrangą, asmeninius daiktus. Nuomos kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant bendrą krovinio svorį, kelionės trukmę ir ridą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų vadybininku.
Mikroautobusą su vairuotoju galite išsinuomoti ekskursijoms, turistinėms kelionėms, įskaitant ir mokyklines išvykas, pasirinkę geriausią transporto variantą iš mūsų parko. Mūsų vairuotojai gali bendrauti lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis. Nuomos kainos prasideda nuo 15-25 eurų už valandą. Galutinė kaina priklauso nuo kelionės trukmės ir mikroautobuso modelio.
Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju ATSILIEPIMAI