Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju

Keleivių pervežimas

car-image
triangle-image

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju kaina
Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Vilniuje

Ką daryti, jei didelei žmonių kompanijai reikia greitai atvykti į verslo renginį ar vestuves laiku? Nereikia nusiminti, nes mūsų įmonė šiandien teikia tokią patogią paslaugą kaip mikroautobusų nuoma Vilnius su vairuotoju.

Teikiame kokybiškas paslaugas:

  • turistines keliones;
  • verslo susitikimai;
  • vestuves;
  • pervežimas į oro uostus, geležinkelio ir autobusų stotis.

Su mūsų transporto ir aptarnavimo personalu Jūs visada pateksite į reikiamą vietą laiku. Mikroautobuso nuoma Vilniuje su vairuotoju reiškia aukštą saugumo ir komforto lygį kelyje. Mūsų autoparke yra populiarių markių ir modelių šios transporto priemonės: Volkswagen, Opel, Ford, Mercedes-Benz ir kt. Visi jie pilnai veikia, nes reguliariai atliekami techniniai patikrinimai ir priežiūra.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobuso su vairuotoju nuoma Vilniuje – kodėl tai pelninga

Mikroautobusą su vairuotoju Vilniuje išsinuomoti bet kas gali bet kuriuo patogiu metu. Ši paslauga turi daug privalumų:

  • Su mumis Jums nereikia dėl nieko jaudintis. Patyrę vadovai ir vairuotojas viską padarys patys. Kiekvieno kliento laukia modernus salonas su patogiomis, minkštomis keleivių sėdynėmis. Todėl keliauti su mumis visada malonu. Transporto priemonės juda sklandžiai tyliai. Kelionė į norimą vietą bus lengva ir maloni.

  • Visuose mūsų mikroautobusuose, kuriuos galite išsinuomoti Vilniuje, yra kondicionierius ir klimato kontrolė. Vasarą automobilio salone nebus karšta, o žiemą – šalta. Kelionę paversti smagia padės moderni garso sistema.

  • Visada dedame visas pastangas , kad klientas laiku atvyktų į reikiamą vietą.

Kiekvieno užsakymo niuansai derinami su klientu iš anksto. Automobilio nuoma su vairuotoju Vilniuje naudinga ir tuo, kad mūsų įmonė turi gana adekvačias paslaugų teikimo kainas. Kaina priklauso nuo daugelio aplinkybių: kelionės atstumo, kelionės trukmės, mikroautobuso talpos. Mažiausia mikroautobusų su vairuotoju nuomos kaina Vilniuje yra vaikų grupių pervežimas, pavyzdžiui, mokyklinės kelionės – 15 eurų už valandą.

Saugumas, komfortas kelyje ir efektyvumas taip pat yra kvalifikuotų, ilgametę patirtį turinčių vairuotojų nuopelnas. Mūsų įmonėje dirba išskirtinės patirties turintys darbuotojai, tuo nesunku įsitikinti išsinuomojus mikroautobusą su asmeniniu vairuotoju Vilnius mieste. Puikiai orientujasi vietovėje, naudojasi moderniomis navigacinėmis sistemomis, kad kiekvienas klientas galėtų pasiekti kelionės tikslą laiku ir per trumpiausią kelią.

Mieste Vilnius mikroautobusą su vairuotoju galite išsinuomoti vienai kelionei, taip pat tam tikram laikui. Visuose juose yra vietos keleivių bagažui. Tai labai patogu teikiant pervežimo į oro uostą ar geležinkelio stotį paslaugas.

Norėdami išsinuomoti mikroautobusą su vairuotoju Vilnius, kreipkitės į įmonės vadybininkus bet kuriuo patogiu Jums metu telefonu arba asmeniškai atvykę į biurą. Visiems savo klientams garantuojame saugumą kelyje, malonią kelionę pačiomis patogiausiomis sąlygomis.

 

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Vilniuje 20 vietų, 25 vietų ir 30 vietų. Vaikų vežimas Vilniuje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Vaikams mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur.
Autobusiuko nuoma Vilniuje pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Vilnius teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų.
Siulome pasinaudoti priekabų nuoma Vilniuje norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto. Mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms.  Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE SU VAIRUOTOJU tai keleivių pervežimas Vilniuje.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju ATSILIEPIMAI