Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Keleivių pervežimas

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina

car-image
triangle-image

Keleivinių mikroautobusų nuomą Vilniuje keleivių pervežimui. Mikroautobusų nuoma Vilniuje buvo ir yra pagrindinė įmonės veikla.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.
Misija – Žmonėms, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių mikroautobusų nuoma su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS VILNIUJE

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, rusų, anglų, lenkų kalbomis. Siūlome optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje. Vežamas keleivis visada lieka patenkintas.

Keleivinių pervežimas

Autobusiukų nuoma Vilnius kaip miestas gali pasigirti, kaip išvystytą paslauga. Darbuotojų vežimas į darbą ir iš jo, seminarus, renginius vykdomas naudojant mikroautobusų nuomą Vilniuje su vairuotoju.
Atliekant keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje ir autobusiukų nuoma Vilniuje vykdomas vaikų vežimas į mokyklą, ekskursijas.
Nuolat tobulėjame vykdant keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju. Naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdomas darbuotojų vežimas Vilniuje į darbą. Pagrindinė ATN BUS RENT veikla- Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju darbuotojų vežimui. Mikroautobusų nuoma Vilniuje atliekančiuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas Wi-Fi internetas.
Uzsakant autobusiuko nuoma Vilniuje su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Vilniuje. Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju.

Keleivinio mikroautobuso nuoma

Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdantys mikroautobusai. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto renginių keliones. Busų nuoma Vilniuje vykdoma 20 skirtingais už patrauklia kainą patikimais Mercedes-Benz Sprinter, VW Crafter ir Ford Transit mikroautobusais 8,15,19,20,23,25 vietų.
Keleiviu vežimas Vilniuje, Lietuvoje ir užsienyje atliekamas komfortiškais turistiniais mikroautobusais. Darbuotojų vežimas Vilniuje į darbą ir iš jo, seminarus, renginius atliekamas naudojant keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Vaikams mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur. Vaikų vežimas Vilniuje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Autobusiuko nuoma Vilniuje pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais.
Siulome pasinaudoti priekabų nuoma Vilniuje norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje Viršuliškėse

Vykdoma visą parą. Laukiame Jūsų atvykstant, skambinkite arba rašykitė, klauskite, mielai atsakysime :)

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje Atsiliepimai