Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Turistines ar verslo keliones metu gali prireikti asmeninio transporto. Mūsų įmonė teikia tokią paslaugą kaip keleivinio mikroautobuso nuoma mieste Vilnius visiems pilnametystės sulaukusiems ir pakankamai vairavimo stažo turintiems klientams.

Keleivinių mikroautobusų nuoma iš mūsų transporto įmonės Vilniuje reiškia:

  • didelis pasirinkimas modernių automobilių markių su skirtingomis talpomis;
  • techninės būklės palaikymas;
  • palankios kainos klientams;
  • galimybė užsisakyti paslaugą su asmeniniu vairuotoju arba be jo.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS VILNIUJE

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Siūlome išsinuomoti keleivinį mikroautobusą Vilniuje su idealiai švariu salonu, patogiomis sėdynėmis, klimato kontrole, kas ženkliai padidina komforto lygį. Mūsų servise tokie aukščiausios klasės modeliai kaip: Mercedes Benz Sprinter, Opel Vivaro, Volkswagen Crafter ir kt.

Kiekvienoje keleivio sėdynėje yra saugos diržai. Šiuolaikiniuose mikroautobusuose yra skyrius bagažui laikyti. Tai patogu turistinėms kelionėms ar pervežimams į oro uostą, geležinkelio ar autobusų stotį.

Išsinuomoję keleivinį mikroautobusą Vilnius mieste, greitai ir saugiai pasieksite kelionės tikslą. Jame visiškai saugu, patogu ir lengva judėti. Keleiviniai mikroautobusai daugiausia turi dyzelinį variklį, automatinę arba mechaninę pavarų dėžę. Galite pasirinkti geriausią variantą, atsižvelgdami į savo asmeninius pageidavimus ir vairavimo įgūdžius. Nusprendus juos išsinuomoti iš mūsų įmonės Vilnius, jums nereikės pergyventi dėl transporto priemonės techninės būklės, nes visi jie yra idealiai veikiantys.

Ką reikia žinoti nuomojant keleivinį mikroautobusą Vilniuje

Jei jau apsisprendėte dėl kelionės tikslo, galutinio maršruto ir keleivių skaičiaus, galite drąsiai kreiptis į patyrusius mūsų transporto įmonės konsultantus. Beveik kiekvienas klientas domisi keleivinio autobusiuko nuomos Vilnius kaina. Kainas įtakoja tokie veiksniai kaip:

  • transporto modelis ir jo pajėgumai;

  • maršrutas (užsakymas gali būti vienkartinis arba tam tikram laikotarpiui, pvz., jei reikia reguliariai vežti darbuotojus į darbo vietą ar vaikus į mokyklą);

  • nuoma su vairuotoju arba be jo.

Visada yra galimybė su mūsų vadybininkais aptarti visas užsakymo detales ir rasti sau palankesnį sprendimą. Mūsų keleivinių autobusiuku nuomos kaina visiškai atitinka teikiamų paslaugų kokybę ir šiandien yra gana priimtina. Mes laikomės lojalios kainų politikos, dėl kurios kiekvienas klientas lieka patenkintas ir, esant reikalui, vėl kreipiasi į mus. Jei jums tikrai reikia modernaus transporto keleiviams vežti, susisiekite su mūsų įmone dabar.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje Atsiliepimai