Keleivių pervežimas Vilniuje

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Keleivių pervežimas Vilniuje
Keleivių pervežimas Vilniuje

Asmeninio automobilio nuoma yra ne tik populiari, bet ir klientui naudinga paslauga. Mūsų įmonė teikia tokią paslaugą kaip keleivių pervežimas Vilniuje. Visas transportas turi tokius svarbius privalumus kaip:

 • patogus salonas su minkštomis, patogiomis automobilinėmis kėdėmis keleiviams, su saugos diržais;

 • garso sistemos muzikos klausymui kelionės metu;

 • oro kondicionierių, klimato kontrolės sistemos patogiam važiavimui karštomis vasaros dienomis ar žiemos šalčiais.

Visi automobiliai idealiai veikiantys, reguliariai atliekama techninė apžiūra. Mūsų parke, skirtame keleivių vežimui Vilniuje, pristatomi modernūs mikroautobusų ir autobusų modeliai: Mercedes-Benz, Isuzu, Volkswagen, Opel, Ford. Jie sklandžiai juda beveik bet kokiu keliu.

Saugų vairavimą garantuoja asmeninių vairuotojų, dirbančių mūsų įmonėje ne vienerius metus, kvalifikacija. Keleivių pervežimus atliekame Vilniuje ir už jo ribų, priklausomai nuo klientų poreikių ir pageidavimų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Keleivių pervežimas Vilniuje kaina nuo 20 Eur/val

Play Video about ATN BUS RENT mikroautobusai

Kaip organizuoti keleivių vežimą Vilniuje

Norint naudotis įmonės Atnbusrent.lt paslaugomis, reikia atlikti keletą paprastų žingsnių :

 • Nuspręskite, kiek žmonių Vilniuje reikia vežti keleivius.
 • Apie nurodykite judėjimo maršrutą, išvykimo laiką ir atvykimo į galutinį tašką laiką.
 • Iš mūsų parko pateiktų modelių išsirinkti tinkamą mikroautobusą. Jei sunku pasirinkti, mūsų patyrę specialistai jums tikrai padės .
 • Susisiekti su įmonės vadovu tel.

Kiekvieno individualaus užsakymo niuansai ir detalės derinamos iš anksto. Taip pat verta paminėti, kad mūsų paslaugos kaina yra daug lojalesnė nei konkurentų ir priklauso nuo kelių veiksnių. Norėdami tiksliai apskaičiuoti keleivių pervežimo Vilniuje kainą, kreipkitės į mūsų vadybininkus telefonu arba internetu.

 

Kai reikia keleivių pervežimo Vilniuje

Mūsų įmonė yra pasirengusi įvykdyti bet kokį kliento užsakymą jam palankiausiomis sąlygomis. Efektyviai ir operatyviai organizuojame keleivių pervežimą Vilniuje:

 • konferencijose ir verslo susitikimuose;

 • turistinių kelionių ir mokyklinių ekskursijų metu ;

 • į darbo vietą ar mokymo įstaigą;

 • į oro uostus, geležinkelio stotis, viešbučius;

 • šventiniuose renginiuose: vestuvėse, jubiliejuose ir kituose iškilminguose renginiuose .

Taigi, su keleivių pervežimo paslauga Vilniuje iš bendrovės Atnbusrent.lt jums nereikia niekuo rūpintis – bet kokiomis aplinkybėmis galėsite patogiai nuvykti į norimą vietą.

Mūsų transportas ir patyrę vairuotojai dirba ištisus metus ir bet kuriuo paros metu. Jeigu norite išsinuomoti kokybišką, modernų transportą su visais patogumais keleivių pervežimui Vilniuje , susisiekti su vadovais telefonu arba atvykti į įmonės biurą asmeniškai.

Visada džiaugiamės kiekvienu savo klientu ir garantuojame maksimalų užsakymo įvykdymą. Kelionė mūsų mikroautobusu paliks tik malonius įspūdžius ir norą vėl bendradarbiauti.

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS VILNIUJE ATSILIEPIMAI