Vaikų vežimas Kaune

Default image alt 1
Default image alt 2

Vaikų vežimas Kaune naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Vaikų pervežimas Kaune


Vaikų vežimas Kaune atliekamas nuo mūsų įmonės steigimo. Mažesnius vaikus vežame su automobilių paaukštinimais arba kėdutėmis. Visada, kai atliekamas vaikų pervežimas vaikams jungiame Vaikų radiją ar kitą muziką. Taikome didmenines kainas vaikų ir sporto klubų vežimui į varžybas, renginius.
Vaikų vežimą i mokykla Kaune ir iš rajonų užsako ikimokyklinio ūgdymo klesės, pradinės ir pagrindinės mokyklos. Kaune taip pat atliekamas vaikų vežimas i ekskursijas, edukacinius užsiėmimus, renginius, pamokas, planetariumą, dailės pamokėles, baseiną, paskaitas, burelius, muziejus, teatrą, kiną. Vaikams daug įdomiau bei smagiau keliauti kartu. Ekskursijos vaikams Kaune būna įdomios. Kelionės vaikams Kaune būna malonios ir džiaugsmingos. Mikroautobusų nuoma vaikams atliekama 8, 15, 16, 20 vietų mikroautobusais. Mikroautobusų nuoma vaikų vežimui turi didelę paklausą, nes klasės kaip tik sudaro apie 20 vaikų.

Mikroautobusų nuoma vaikų vežimui Kaune

Kaune vaikų vežimas į mokyklą vykdomas kaip atskiriems vaikams, taip ir grupėms. Mokinių pervežimas vykdomas iš Kauno ir jo rajono. Vaikų vežimas i mokykla Kaune pradedamas nuo rugsėjo pradedame, formuojamos vaikų grupės. Kad susiformuotu grupė, vaikų tėveliai kviečiami registruoti savo vaiką į planuojamo reiso maršrutą, pranešti laiką, išvykimo ir atvykimo adresus. Susirinkus nuo 5 vaikų vienoje važiavimo kryptyje sudarome maršrutą, siūlome vaikų paėmimo kaina ir laikus. Kuo daugiau susirinks vaikų grupėje, tuo mažiau kiekvienam kainuos kelionė. Moksleivių vežimas Kaune organizuojamas patyrusiais specialistais. Susiformavus grupei, su tėveliais sudarome keleiviu vežimo sutartis. Maloniai laukiame Jūsų skambučių

VAIKŲ VEŽIMAS KAUNE ATSILIEPIMAI