Darbuotojų vežimas Klaipėdoje

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Darbuotojų vežimas Klaipėdoje naudojant keleiviniu Mercedes mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotojų buvo ir yra viena iš pagrindinių įmonės veiklų nuo 1997 metų.
Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.
Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant
keleivinių mikroautobusų nuomą 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.
Keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje darbuotojų vežimui buvo pradėta nuo 1997 metų.

ŠŪKIS - KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Darbuotojų pervežimas Klaipėdoje


Darbuotojų vežimas Klaipėdoje yra išvystyta paslauga. Yra daug įmonių, vežančių darbuotojus į darbą ir iš jo dėl skirtingų priežaščių: darbuotojų motyvavymas, atvykimas į darbą laiku, retai ar nekursuoja višiškai visuomeninis transportas, naktinės pamainos, ….. Darbuotojų vežimas gali būti vykdomas taksi 4-7 vietų, mikroautobusu 8-25 vietų. Kiekvienai krypčiai parenkamas atitinkamas darbuotojų kiekiui mikroautobusas, kuris juos ne tik saugiai ir punktualiai surenka, nuveža į darbą ar iš jo, bet dar greitai ir  už gerą kainą. Mes dirbame punktualiai, lanksčiai ir prisitaikome prie darbuotojų grafiko, todėl į vietą atvykstame laiku ir greitai. Dirbame visą parą, operatyviai vykdove pačius netikėčiausius, skubius darbuotoju vežimo grafikų pasikeitimus. Darbuotojų vežimas yra ATN BUS RENT, UAB pagrindinė veikla.

Darbuotojų vežimas į darbą.

Aplink didmiesčius kituose mažuose miesteliuose yra darbo vietų stygius. Todėl žmonės patys ieškosi darbo didmiesčiuose. Galima naudingai savo įmonei pasinaudoti šiuo poreikiu naudojant darbuotojų vežimą į darbą. Darbuotojų vežimui į darbą naudojant mikroautobusų nuomą įmonė samdo kokybišką paslaugą ir sutelkia sutaupyta laiką savo pagrindinei veiklai.

Mikroautobusų nuoma darburojų vežimui Klaipėdoje.

Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime individualų, atitinkanti Jusų darbuotojų kiekio, gyvenamūjų vietų geros kainos pasiūlymą.

DARBUOTOJŲ VEŽIMAS KLAIPĖDOJE ATSILIEPIMAI