Mikroautobusu nuoma

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE - atnbusrent.lt

Navigacija: Pagrindinis > MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE


Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju kainą nuo 10 Eurų valandai.Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo kainą nuo 20 Euru parai.Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo ir su vairuotoju labai populiari paslauga. Mikroautobusų nuoma Vilniuje turi didelia paklausą tarp skirtingo juridinių ir fizinių asmenų segmento. Skaityti teksta, kuriame yra daug pasikartojančių frazių mikroautobusų nuoma Vilniuje galėtų būti idomiau.

Pagrindinė ATN BUS RENT veikla- mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju. Mikroautobusų nuoma Vilniuje ATN BUS RENT, UAB pradėjo nuo 1997 m. Ilgametę mikroautobusų nuoma Vilniuje ir nuo 2008 m. Kaune atlikimo patirtis Jums garantuoja patogia ir saugią kelionę. Mes nuolat tobulėjame vykdant Mikroautobusų nuoma Vilniuje. Naudojant mikroautobusų nuoma Vilniuje lyderiaujame darbuotojų vežime į darbą. Mikroautobusų nuoma Vilniuje atliekančiuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, internetas Wi-Fi. Su ijungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Vilniuje :)

Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdantys mikroautobusai. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto renginių keliones. Vairuotojai, atliekantys mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju bendrauja lietuvių, rusų, anglų, lenkų kalbomis. Klientams siūlome jiems optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vykdoma 20 skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais Mercedes Benz Sprinter, VW Crefter, Ford Transit, Isuzu TOQUOISE mikroautobusais 8,16,19,20,23,34 vietų.

Keleiviu vežimas Vilniuje, Lietuvoje ir užsienyje atliekamas komfortiškais turistiniais mikroautobusais. Darbuotojų vežimas Vilniuje į darbą ir iš jo, seminarus, renginius atliekamas naudojant keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Vilniuje 20+25=45. Vaikų vežimas Vilniuje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Smulkių krovinių vežimas Vilniuje iki 1,5t atliekamas vykdant krovininių automobilių nuoma Vilniuje ir krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Perkraustymo paslaugos Vilnius atliekamos naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Kad tilptu daugiau bagažo arba krovinių krovininių mikroautobusų nuoma Vilniuje galime atlikti kartu su priekabų nuoma Vilniuje.

ŠŪKIS – KELEIVIUS VEŽAME PATOGIAI IR LAIKU!