Autobusų nuoma Vilniuje

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Jei reikia greitai ir kokybiškai pristatyti daug keleivių į konkrečią atvykimo vietą ir nėra galimybės pasinaudoti maršrutiniu transportu, dažniausiai užsisako tokią populiarią paslaugą kaip autobuso nuoma Vilniuje. Su Atnbusrent.lt tai padaryti galite ir Jūs.

Autobusų nuoma Vilniuje naudinga ne tik klientui, bet ir keleiviams, kurie taip pat tikisi saugios ir patogios kelionės. Todėl jei esate, pavyzdžiui, verslo konferencijos organizatorius ir norite laiku pristatyti jos dalyvius bei svečius į atvykimo vietą, negaiškite laiko ir susisiekite su mūsų darbuotojais dėl dominančių klausimų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Autobusų nuoma Vilnius

Kokius autobusus galima išnuomoti Vilniuje

Mūsų parke Vilniuje galite išsinuomoti tokius populiarius autobusų modelius kaip:

  • Mercedes-Benz Sprinter

  • Volkswagen Crafter;

  • Ford Transit ir kt.

Visada galite pasirinkti transportą su tinkamu sėdimų vietų skaičiumi, kad suorganizuotumėte patogią kelionę į bet kokį atstumą.  Mikroautobuse yra garso sistema, klimato kontrolė ir minkštos, patogios kėdės. Aukštas komforto lygis garantuojamas kiekvienam mūsų keleiviui.

Kas lemia autobuso nuomos kainą mieste Vilnius?

Autobusų nuomos kainos iš kiekvienos Vilniaus transporto įmonės skiriasi priklausomai nuo konkrečių pasiūlymų ir bendradarbiavimo sąlygų. Pavyzdžiui, galite išsinuomoti transporto priemones su vairuotoju arba be jo, pateikti užsakymą vienai kelionei arba tam tikram jų skaičiui . Visa tai turi įtakos kiekvieno individualaus užsakymo galutinės kainos susidarymui .

 

Jeigu jus domina pigesnė autobusų nuoma mieste Vilnius, tuomet esate teisingame kelyje. Visada padėsime pasirinkti geriausią būdą pasiekti savo tikslą. Per savo veiklą mūsų autobusų nuomos centras sugebėjo aptarnauti labai daug įvairaus statuso klientų ir visi liko patenkinti. Susisiekite su mumis dabar ir mes padarysime Jūsų kelionę greitą, malonią, saugią ir patogią.

Autobusų nuoma Vilniuje ATSILIEPIMAI