Autobusų nuoma Vilniuje

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Jei reikia greitai ir kokybiškai pristatyti daug keleivių į konkrečią atvykimo vietą ir nėra galimybės pasinaudoti maršrutiniu transportu, dažniausiai užsisako tokią populiarią paslaugą kaip autobuso nuoma Vilniuje. Su Atnbusrent.lt tai padaryti galite ir Jūs.

Autobusų nuoma Vilniuje naudinga ne tik klientui, bet ir keleiviams, kurie taip pat tikisi saugios ir patogios kelionės. Todėl jei esate, pavyzdžiui, verslo konferencijos organizatorius ir norite laiku pristatyti jos dalyvius bei svečius į atvykimo vietą, negaiškite laiko ir susisiekite su mūsų darbuotojais dėl dominančių klausimų.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Autobusų nuoma Vilnius

Kokius autobusus galima išnuomoti Vilniuje

Mūsų parke Vilniuje galite išsinuomoti tokius populiarius autobusų modelius kaip:

  • Mercedes-Benz Sprinter

  • Volkswagen Crafter;

  • Ford Transit ir kt.

Visada galite pasirinkti transportą su tinkamu sėdimų vietų skaičiumi, kad suorganizuotumėte patogią kelionę į bet kokį atstumą.  Mikroautobuse yra garso sistema, klimato kontrolė ir minkštos, patogios kėdės. Aukštas komforto lygis garantuojamas kiekvienam mūsų keleiviui.

Kas lemia autobuso nuomos kainą mieste Vilnius?

Autobusų nuomos kainos iš kiekvienos Vilniaus transporto įmonės skiriasi priklausomai nuo konkrečių pasiūlymų ir bendradarbiavimo sąlygų. Pavyzdžiui, galite išsinuomoti transporto priemones su vairuotoju arba be jo, pateikti užsakymą vienai kelionei arba tam tikram jų skaičiui . Visa tai turi įtakos kiekvieno individualaus užsakymo galutinės kainos susidarymui .

 

Jeigu jus domina pigesnė autobusų nuoma mieste Vilnius, tuomet esate teisingame kelyje. Visada padėsime pasirinkti geriausią būdą pasiekti savo tikslą. Per savo veiklą mūsų autobusų nuomos centras sugebėjo aptarnauti labai daug įvairaus statuso klientų ir visi liko patenkinti. Susisiekite su mumis dabar ir mes padarysime Jūsų kelionę greitą, malonią, saugią ir patogią.

AUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE SU VAIRUOTOJU

Autobusų nuoma Vilniuje naudojama keleivių grupių pervežimui Lietuvoje bei į užsienį. Naudojant autobuso nuoma Vilniuje su vairuotoju vykdomas keleivių pervežimas Lietuvoje , darbuotojų vežimas Vilniujevaikų vežimas Vilniuje i mokyklą, ekskursijas bei renginius. Rekomenduojame ir savo partnerius kurie irgi teikia autobusų nuomos Vilniuje paslaugas.

Žmonėms žymiai smagiau bei įdomiau keliauti kartu, viename autobuse.

AUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE KAINA

Vieno mažo autobuso nuomos kaina nuo 23 Eur. Vietoj vieno didelio autobuso galima pasinaudoti dviejų mažesnių mikroautobusų nuoma Vilniuje. Autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju populiari paslauga tarp fizinių ir juridinių asmenų. Šiuo metu didelio autobuso nuoma Vilniuje kainos svyruoja 65-150 Eur. Nedidelių 23 vietų VW Crafter autobusiukų nuoma Vilniuje už gerą kainą tapo labai paklausi paslauga. Autobuso nuoma kaina vaikams vežti 23-150 Eur 3 val., mieste priklauso nuo paslaugos laiko, užmiestyje nuo pravažiuoto

AUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE VESTUVĖMS

Teikdami nedidelio autobuso nuoma vestuvėms 20 vietų mes ji papuošiame jaunavedžių norimais papuošimais. Autobusų nuoma Vilnius teikia nuo pat valstybinio autobusų parko atidarymo. Pirmas privatus autobusas buvo užregistruotas mūsų įmonės steigėjo. Taip pat siūlome autobusų nuoma vestuvėms, bernvakariui, mergvakariui, ekskursijoms, laiudotuvėms.
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Mūsų parką sudaro dideli, patogūs autobusai. Galima užsisakyti transportą vestuvėms, ekskursijoms, laidotuvėms, taip pat įmonių pervežimams. Taip pat galima išsinuomoti autobusą vaikų grupėms vežti. Dėl automobilio nuomos galite tartis su mūsų vadybininku. Norėdami tai padaryti, susisiekite su mumis internetu arba telefonu. Autobuso nuomos kaina skaičiuojama individualiai.
Paslaugos kainai įtakos turi keleivių skaičius ir transporto priemonės nuomos trukmė (dienų/valandų skaičius). Didelio autobuso nuoma kainuoja nuo 65 iki 130 eurų už valandą. Transportą galima užsisakyti bet kokioms kelionėms po miestą, įskaitant specialius renginius, įmonių ir mokyklų ekskursijas. Užsisakyti dominantį transportą galima ir internetu, ir telefonu.
Galite rinktis iš dviejų patogių atsiskaitymo būdų: grynaisiais arba pavedimu į mūsų įmonės banko sąskaitą. Mokėjimas atliekamas prieš faktinę autobuso nuomą. Atkreipkite dėmesį: užsakant transportą su vairuotoju Vilniuje depozito nereikia. Jei turite klausimų dėl paslaugų apmokėjimo, rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų vadybininkais.
Autobusų nuoma Vilniuje Klientai

Autobusų nuoma Google atsiliepimai

Autobusų nuoma Facebook atsiliepimai