Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju

MIKROAUTOBUSO NUOMOS KAINOS SKAIČIAVIMAS ŽEMIAU

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju buvo pradėta nuo 2008 metų.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuoma 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS – KELEIVIŲ PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju kaina


Nuolat tobulėjame vykdant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju. Naudojant mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas darbuotojų vežimas Kaune į darbą. Pagrindinė ATN BUS RENT veikla- Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju darbuotojų vežimui. Mikroautobusų nuoma Kaune atliekančiuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas Wi-Fi internetas.

Užsakant autobusiuko nuoma Klaipėdoje su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Klaipėdoje. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Autobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Klaipėdoje 20 vietų, 25 vietų ir 30 vietų. Vaikų vežimas Klaipėdoje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje.. Vaikams mikroautobusų nuoma Klaipėdoje kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur.
Autobusiuko nuoma Klaipėdoje pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Klaipėda teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų.
Siūlome pasinaudoti priekabų nuoma Klaipėdoje norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju tai keleivių pervežimas Klaipėdoje.

AUTOBUSIUKŲ NUOMA KLAIPĖDOJE SU VAIRUOTOJU

Jūsų paslaugoms mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vykdantys mikroautobusai. Aptarnaujame turizmo, verslo, kultūros, sporto renginių keliones. Autobusiukų nuoma Klaipėdoje vykdoma 20 skirtingais, už patrauklia kainą, patikimais Mercedes Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit, Opel Vivaro mikroautobusais 8,16,19,20,23,25, 30 vietų. Keleivių pervežimas Lietuvoje ir Europoje atliekamas komfortiškais turistiniais mikroautobusais. Darbuotojų vežimas Klaipėdoje į darbą ir iš jo, seminarus, renginius atliekamas naudojant keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje kaina nuo 15 Euru val.

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KLAIPĖDOJE SU VAIRUOTOJU

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis. Klientams siūlome jiems optimizuotus mikroautobusų nuomos sprendimus, aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Lietuvoje, tiek ir keliaujant užsienyje. Darbuotojų vežimas į darbą ir iš jo, seminarus, renginius vykdomas naudojant mikroautobusų nuomą Klaipėdoje su vairuotoju. Atliekant keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje ir autobusiukų nuoma Klaipėdoje vykdomas vaikų vežimas į mokyklą, ekskursijas. 

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KALIPĖDOJE SU VAIRUOTOJU

Krovinininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje išvystyta seniai. Krovininio mikroautobuso nuoma Klaipėdoje su vairuotoju kaina nuo 10 Eurų val. Smulkių krovinių vežimas Kaune iki 1,5t atliekamas vykdant krovininių automobilių nuoma Klaipėdoje ir krovininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje. Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje atliekamos naudojant krovininių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje kartu su priekabų nuoma Kaune. Taip pat atliekamos krovikų paslaugos. Krovininio mikroautobuso nuoma Klaipėda vykdo Ford Transit 1991m 2 vietų mikroautobuso nuoma Klaipėdoje.
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Mūsų automobilių parką sudaro ilgalaikė mikroautobusų nuoma, kurių bendra keliamoji galia siekia iki 1,5 tonos. Tokią transporto priemonę galite išsinuomoti ilgalaikė mikroautobuso nuoma perkraustymui, buitinės technikos, asmeninių daiktų, siuntinių ir kitų stambių krovinių pervežimui. Krovininio ilgalaikė mikroautobuso nuoma Klaipėdoje su vairuotoju kainuoja nuo 10 eurų valandai. Visoms transporto priemonėms laiku atliekama techninė priežiūra, todėl galite būti tikri jų patikimumu.
Galite užsisakyti mikroautobusą pažintinėms kelionėms po Klaipėdą, taip pat ir vaikams. Automobilių parką sudaro transporto modeliai, kurių interjeras skirtas 8, 16, 19, 20, 23, 25, 30 vietų. Vaikams vežti už mokestį siūlome paaukštinimus ir automobilines kėdutes, užtikrinančias saugias ir patogias keliones. Transporto priemonės nuomos kaina prasideda nuo 15 eurų valandai.
Transporto modelio pasirinkimas priklauso nuo keleivių skaičiaus. Savo parke turime daugybę autobusų, įskaitant prabangius Mercedes mikroautobusus, kuriuos siūlome VIP mikroautobusų nuomai. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori kelionės su stiliumi ir komfortu. Mūsų visu mikroautobusų vidaus įrengimas yra unikalus ir išskirtinis. Kiekvieno mikroautobuso salone yra sumontuota klimato kontrolė, patogios sėdynės su atloštais atlošais, multimedija ir bevielis internetas Wi-Fi. Be to, yra erdvūs bagažo skyriai, kuriose galite patogiai gabeneti savo bagažą. Mūsų mikroautobusai, įskaitant Mercedes Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit ir Opel Vivaro, yra paruošti atitikti Jūsų aukščiausius lūkesčius ir užtikrinti komfortišką kelionę.
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KLAIPĖDOJE SU VAIRUOTOJU ATSILIEPIMAI