Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju buvo pradėta nuo 2008 metų.

Misija – Keleiviams, kurie naudojasi ATN BUS RENT, UAB keleivinių MIKROAUTOBUSŲ NUOMA su vairuotoju organizuojame komfortišką paslaugą, atitinkančią jų individualius poreikius už geriausia kainą.

Vizija – Lyderiaujame darbuotojų pervežimo srityje teikiant keleivinių mikroautobusų nuoma 8, 17, 20, 23, 25, 30 vietų.

ŠŪKIS - KELEIVIŲ PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Klaipėda


Nuolat tobulėjame vykdant mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju. Naudojant mikroautobusų nuoma Kaune vykdomas darbuotojų vežimas Kaune į darbą. Pagrindinė ATN BUS RENT veikla- Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju darbuotojų vežimui. Mikroautobusų nuoma Kaune atliekančiuose mikroautobusuose įrengti kondicionieriai, atlenkiamos sėdynės, CD ir DVD aparatūra, mikrofonai, nemokamas Wi-Fi internetas.

Užsakant autobusiuko nuoma Klaipėdoje su vairuotoju su įjungta vaikų dainelių radijo stotim vykdomas vaikų vežimas Klaipėdoje. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vestuvėms atliekama naudojant mikroautobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju.

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Autobusų nuoma Klaipėdoje su vairuotoju gali būti pakeista į dviejų mikroautobusų nuoma Klaipėdoje 20 vietų, 25 vietų ir 30 vietų. Vaikų vežimas Klaipėdoje į mokyklą, ekskursijas vykdomas naudojantis keleivinių mikroautobusų nuoma Klaipėdoje.. Vaikams mikroautobusų nuoma Klaipėdoje kaina yra mažiausia, nuo 15 Eur.
Autobusiuko nuoma Klaipėdoje pradinių klasių vaikams ir darželinukams atliekama su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mikroautobusų nuoma Klaipėda teikia daugiau kaip penkiasdešimt metų.
Siūlome pasinaudoti priekabų nuoma Klaipėdoje norint pervežti daugiau bagažo iš oro uosto. Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje vykdantys mikroautobusai Jūsų paslaugoms.  Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE SU VAIRUOTOJU tai keleivių pervežimas Klaipėdoje.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KLAIPĖDOJE SU VAIRUOTOJU ATSILIEPIMAI