Neįgaliųjų taksi Vilniuje

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Neįgaliųjų paslaugų centras Vilniuje, savivaldybė, socialinis taksi ar socialinis paramos centras gali suteikti Jums nemokama transportą. Skubiu atveju visą parą teikiame neįgaliujų taksi Vilniuje už gerą kainą nuo 20 Eur valanda.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

NEĮGALIŲJŲ TAKSI VILNIUJE KAINA


Dažniausiai lankomos gydymo įstaigos, teismas, notarai. Taip pat neįgaliųjų pervežimas vykdomas iš tokių įstaigų kaip neįgaliųjų dienos centras, neįgaliųjų jojimo centras, neįgaliųjų jaunimo centras, neįgaliųjų centras, neįgaliųjų mokykla.
Neįgaliuosius vežame i tokius renginius kaip neįgaliųjų krepšinis, neįgaliųjų žvejyba,  teatrą, kiną, bažnyčią, aplankyti draugų ir kitur. Neįgaliųjų vežimui taksi naudojamas neįgaliųjų keltuvas, neįgaliųjų liftas arba du žmonės.
Siūlome neįgaliųjų laisvalaikio organizavimą, poilsines keliones.

NEĮGALIŲJŲ VEŽIMAS VILNIUJE

Taip pat teikiame neįgaliesiems transportavimo paslaugas. Turime du automobilius, pritaikytus vežti vežimėlyje sėdinčius neįgaliuosius. Tiems, kurie gali paeiti ir su pagalba persėsti iš vežimėlio į automobilį, turime daugiau automobilių. Mūsų paslaugomis daugiausia naudojasi senyvi gyventojai. Jeigu jiems reikia kur nors važiuoti, būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu 861550000 arba elektroniniu paštu vilnius@atnbusrent.lt. Rajonuose transporto paslaugos reikalingos ne tik vežimėliais judantiems neįgaliesiems, bet ir daugybei kaimuose gyvenančių senukų. Socialinių paslaugų centras teigia, kad neįgaliųjų pervežimo paslaugos itin paklausios. Rajone yra daug kaimų, vienkiemių. Viešasis transportas tarp jų tikrai nėra gerai išplėtotas, todėl net vaikštantys senukai negali patys važinėti. Taupant pinigus į tam tikras procedūras ligoniai gali važiuoti grupelėmis.

NEĮGALIŲJŲ TAKSI ATSILIEPIMAI