Ford Tourneo nuoma

FORD TOURNEO NUOMA 8 VIETŲ

Ford Tourneo
Default image alt 2

Ford Torneo Connect

Ford Tourneo yra transporto priemonė, kuri yra sukurtas siekiant patenkinti tiek verslo, tiek asmeninius vairuotojų poreikius. Šis modelis yra dalis Ford Transit šeimos, kurios ypatumas yra didelis funkcionalumas ir patikimumas

Ford Tourneo dažnai yra pasirinkimas tiek šeimoms, tiek verslo įmonėms, nes jis siūlo didelį keleivių gabenimo patogumą ir erdvę. Automobilis gali talpinti iki aštuonių keleivių, o priekinės ir galinės sėdynės yra sukonstruotos taip, kad suteiktų maksimalų patogumą.

Be patogumo, Ford Tourneo taip pat išsiskiria moderniais technologiniais sprendimais. Automobilyje dažnai yra įvairių saugumo ir pramogos funkcijų, kurios daro kelionę ne tik patogią, bet ir saugią. Galima rasti įvairių variklių galimybių, leidžiančių pasirinkti efektyvų variklį pagal savo poreikius.

Ford Tourneo – tai ne tiesiog automobilis; tai yra jūsų pasiuntinys naujiems kelionės horizontams atrasti. Atraskite pasaulį su Tourneo, kur kelionė ne tik tikslas, bet ir nuotykis, kuriuo džiaugiatės kiekviename kilometre.

 

Ford Tourneo