Ilgiausių mikroautobusų nuoma iki 30 vietų - atnbusrent.lt

Default image alt 1
Default image alt 2

Atnbusrent.lt siūlo patikimą ir erdvumu pasižymintį susisiekimo sprendimą didelėms iki 30 keleivių grupėms! Didesnius ir 30 vietų pasižyminčius mikroautobusus siūlome nuomotis įvairiausiais kelionių tikslais!

Mūsų įmonė siūlo daugybę privalumų kartu keliaujančioms grupėms. Su mūsų erdviais, 30 vietų siekiančiais mikroautobusais, visi gali keliauti kartu, todėl grupėms bus lengviau neišsiskirti pakeliui. Dėl to jis puikiai tinka šeimos renginiams, verslo kelionėms, mokyklos išvykoms, sporto komandoms ir kitiems grupinių kelionių poreikiams tenkinti. Būtent erdvus transportas padės išvengti nemalonaus keliavimo, kuris atsiranda keliaujant nuosavais lengvaisiais automobiliais.

Ieškantiems erdvių mikroautobusų nuomos galimybės siūlome lanksčias sąlygas, atitinkančias įvairius net ir labai specifinius poreikius. Nesvarbu ar jums reikia transporto vienos dienos kelionei, savaitgalio išvykai ar ilgesnei ekskursijai, mes galime padėti įgyvendinti kiekvieną jūsų sumanymą. Mūsų mikroautobusus galima išsinuomoti įvairiems tikslams, įskaitant vestuves, įmonių renginius, sporto renginius, mokyklines išvykas, pervežimus į oro uostą ir daug daugiau.

Mikroautobusų nuoma siūloma papildomai renkantis vairavimo paslaugą

Mūsų mikroautobusus galima išsinuomoti tiek su vairuotoju, tiek be jo. Tiems, kurie nori vairuoti patys, mūsų siūloma savarankiško vairavimo galimybė suteiks laisvės ir lankstumo keliauti savo tempu ir į norimas vietoves. Tiems, kurie nori daugiau atpalaiduojančios kelionės šį darbą galima perleisti mūsų profesionaliam ir patyrusiam vairuotojui, kuris vežios jus ir jūsų grupę, užtikrinant saugią ir sklandžią kelionę.

Norint keliauti saugiai, o svarbiausia – nepaklysti nežinomose vietovėse, siūlome rinktis mūsų patyrusių vairuotojų paslaugas. Jį daugiametė patirtis ir profesionalumas leidžia užtikrinti, kad netikėčiausiose situacijose bus rastas žaibiškas sprendimas. Jų orientavimosi įgūdžiai yra žymiai pranašesnis nei eilinio lengvojo automobilio vairuotojo.

Mūsų ekspertų komanda visada pasiruošusi atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti išsirinkti geriausią jūsų poreikius atitinkantį nuomos variantą. Siūlome konkurencingas kainas ir įvairius nuomos paslaugų paketus, atitinkančius įvairius biudžetus ir klientų pageidavimus.

Jeigu ieškote erdvaus ir patogaus susisiekimo būdo didelėms grupėms, mūsų mikroautobusų nuomos paslauga yra puikus pasirinkimas. Turimi erdvūs mikroautobusais idealiai tiks įgyvendinti visus planus.

Ką būtina žinoti renkantis mikroautobusų nuomą?

Kalbant apie atsiskaitymo tvarką, svarbu žinoti, kad savo klientams suteikiame galimybę už nuomą atsiskaityti jiems palankiais tarifais. Tai reiškia, kad už nuomą galite mokėti pagal valandinius tarifus. Na, o jeigu yra poreikis transportą nuomotis mažiausiai kelioms dienoms, tuomet susisiekite ir aptarsime visas detales!

Taip pat pabrėžiame, mūsų nuomos paslauga palengvina pasiruošimą kelionei ir nuima įtampą, suteikdama jums patogią keliavimo patirtį. Pasirūpiname viskuo – nuo mikroautobuso techninės apžiūros ir priežiūros iki specialių kėdučių vaikams įrengimo. Mūsų nuomos paslauga užtikrina, kad galėsite keliauti ramiai, žinodami, kad atsižvelgta į visus saugumo reikalavimus, kuriuos numato Lietuvos įstatymai. Tai reiškia, kad net ir draudimu jums nereikia rūpintis.

Mūsų siūlomas transportas aprūpintas ne tik reikalinga klimato kontrole, kuri užtikrina komfortą bet kokiomis oro sąlygomis. Mūsų siūlomi erdvūs mikroautobusai turi atskiras sekcijas saugiam bagažo laikymui užtikrinti. Visos kelionės metu jūsų daiktai bus šalia jūsų, tad būsite tikri, kad prieigą prie jų turi tik jūs.

Jeigu keliaujate su vaikais, jų saugumui užtikrinti siūlome specialias kėdutes, kurias galima įmontuoti mikroautobusuose. Šios kėdutės atitinka visus kelių eismų taisyklių reikalavimus. Tad, nuomojantis mūsų transportą, būsite užtikrinti, kad vaikai keliautų būdami aprūpinti visomis saugumo priemonėmis.

Kadangi mūsų transporto parką sudaro didelis pasirinkimas, primename, kad kuo didesnė žmonių grupė, tuo didesnė nuolaida gali būti taikomi. Kaip ir kiti šioje srityje dirbantys profesionalai, pirmiausia siekiame išsiaiškinti kokio dydžio keliautojų grupės kelione norite pasirūpinti. Būtent nuo to priklausys nuomos kaina. Pabrėžiame, kad mokykloms, norinčioms išsinuomoti mikroautobusus ekskursijoms su mokiniais, daromos papildomos nuolaidos!

Visiškai nėra skirtumo ar esate verslas, mokymo įstaiga ar tiesiog grupė žmonių, kuri ieško sprendimo keliavimui kartu. Mes galime padėti išspręsti visus su kelione ir jos pasiruošimu susijusius iššūkius už ypač palankią kainą. Jeigu jus domina mikroautobusų nuomos paslaugos, tiesiog kreipkitės į mus pateikdami svarbiausią informaciją. Nurodykite kiek žmonių keliaus, ar reikės vairavimo paslaugos ir aišku – nurodykite kelionės tikslą bei tikslų laiką. Mūsų patyrę specialistai padės viską suorganizuoti taip, kad kuo mažesnė našta kristų ant jūsų pečių!

Mikroautobusų nuoma rekvizitai
ATNBUSRENT logo
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KONTAKTAI

ATN BUS RENT, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +370 615 50000
El. paštas: info@atnbusrent.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321
Finansai: +370 660 72222
Direktorius: +370 611 10000

Mikroautobusų nuoma naujienos
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA DARBO LAIKAS
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA SOCIALINIAI TINKLAI
Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma! Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:

Visos teisės saugomos. © 2023 Mikroautobusų nuoma – ATN BUS RENT, UAB.