Keleivių pervežimas - atnbusrent.lt

Default image alt 1
Default image alt 2

Keleivių pervežimas Lietuvoje – viena iš mūsų teikiamų paslaugų, kurią teikiama jau daugiau nei 25 metus! Jei planuojate kelionę po Lietuvą, turbūt norite įsitikinti, kad viskas vyktų taip, kaip įsivaizdavote? Nepaisant keleivių skaičiaus ir kitų reikalavimų, mūsų įmonė tikrai sugebės jums padėti!

Suprantame komforto svarbą keliaujant bet kokiais metų laikais. Būtent dėl to mūsų mikroautobusuose ir autobusuose yra viskas, ko reikia patogiam važiavimui užtikrinti. Nuo minkštų ir patogių sėdynių iki oro kondicionieriaus – mūsų transporto priemonės įrengtos taip, kad kelionės metu visi keleiviai galėtų gerėtis kraštovaizdžiu be jokio diskomforto!

Mūsų keleivių pervežimo paslaugos teikiamos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, todėl galėsite lengvai apžiūrėti visus Lietuvos kampelius. Mūsų mikroautobusai yra įvairių dydžių, todėl galite pasirinkti tinkamiausią transporto priemonę, atitinkančią jūsų grupės poreikius. Nesvarbu ar keliaujate su maža studentų grupe ar renkatės keliauti su didele šeima bei giminaičiais – tikrai galime jums pasiūlyti puikų transportavimo sprendimą!

Keleivių pervežimas siūlomas su maršruto planavimu

Nežinote nuo ko pradėti planuojant kelionės maršrutą? Nesijaudinkite – mes juo galime pasirūpinti! Mūsų įmonė gali suorganizuoti jūsų kelionės maršrutą, todėl jums nebereikės sukti galvos ką reikėtų pamatyti. Žinome geriausias lankytinas vietas Lietuvoje ir galime padėti sukurti smagią ir įsimintiną kelionės programą be kokiai keleivių grupei.

Be to, vienas didžiausių rūpesčių keliaujant yra bagažo talpa. Suprantame, kad mūsų keleiviai nori su savimi turėti svarbiausius savo daiktus, todėl pasirūpinsime, kad mūsų mikroautobusuose ir autobusuose būtų pakankamai vietos. Galite būti tikri, kad jūsų bagažas bus saugiai laikomas visos kelionės metu, specialiai tam skirtose vietose.

Transporto pasirinkimo galimybė

Be sėdimų vietų skaičiaus, taip pat siūlome rinktis skirtingų markių transportą. Mūsų klientai gali pasirinkti pageidaujamą transporto markę, jeigu tik tam yra poreikis. Siūlomas mikroautobusų parkas yra gana platus, todėl galime užtikrinti praktiškai bet kokius klientų reikalavimus.

Ypač svarbu pabrėžti, kad mūsų vairuotojai – ne naujokai, o patyrę vairavimo ekspertai, turintys ilgametę  patirtį. Jie pažįsta Lietuvos kelius kaip savo penkis pirštus ir pasirūpins, kad į norimą vietą atvyktumėte saugiai ir laiku. Mūsų vairuotojai yra profesionalūs ir visada linkę geranoriškai padėti ir patarti visos kelionės metu.

Keleivių pervežimas specializuotoms grupėms

Atnbusrent.lt teikia keleivių pervežimo paslaugas individualioms keliautojų grupėms. Jeigu svarstote ar mūsų įmonė galėtų pervežti jūsų keleivių grupę, paprasčiausiai su mumis susisiekite. Mūsų siūlomas keleivių pervežimas apima daug sektorių, įskaitant:

Įmonių darbuotojų pervežimas. Jei planuojate įmonės renginį ar reikia vežti darbuotojus į verslo susitikimą, galime jums padėti. Mūsų mikroautobusai ir autobusai aprūpinti viskuo, kas reikalinga Jūsų darbuotojų komfortui kelionės metu užtikrinti. Suprantame, kad laikas yra pinigai, todėl užtikriname savalaikius atvykimus ir išvykimus.

Mokinių ekskursijos. Žinome, kad mokiniai visada nori tyrinėti naujas vietas ir sužinoti apie juos supantį pasaulį. Todėl, siūlome specializuotas pervežimo paslaugas mokinių ekskursijoms. Mūsų mikroautobusai ir autobusai puikiai tinka vežti mokinių ir studentų grupes į muziejus, istorines vietas ir kitas lankytinus objektus.

Sirgalių grupių pervežimas į renginius. Jei esate sporto ar muzikos mylėtojas, turbūt suprantate kaip svarbu į renginius atvykti laiku. Mūsų mikroautobusai ir autobusai puikiai tinka vežti sirgalių grupes į renginius ir nesvarbu ar tai futbolo rungtynės, ar kažkoks koncertas. Suprantame entuziazmą ir energiją, kurią sukelia buvimas tokiuose renginiuose, todėl galime pasirūpinti pervežimu, dėl kurio nebereikės rūpintis.

Ekskursijos po miestą. Jei norite apžiūrėti Lietuvos žinomas vietas, nėra geresnio būdo tai padaryti kaip ekskursija po miestą. Mūsų mikroautobusai ir autobusai puikiai tinka vežti turistų grupes į ekskursijas po miestą, nesvarbu ar jos būtų Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Mūsų vairuotojai pasirūpins, kad lankytinas vietas pasiektumėte kelyje negaišdami per daug laiko.

Keleivių pervežimas iš vieno miesto į kitą. Nesvarbu ar jums reikia keliauti iš Vilniaus į Kauną ar iš Klaipėdos į Palangą, mūsų mikroautobusai ir autobusai puikiai tiks tolimoms kelionėms. Mūsų transporto priemonėse yra viskas, ko reikia patogiai kelionei užtikrinti, įskaitant atlošiamas sėdynes, oro kondicionierių, pramogų sistemas, internetą ir t.t.

Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, atnbusrent.lt jums padės visais klausimais. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų keleivių pervežimo paslaugas!

Mikroautobusų nuoma rekvizitai
ATNBUSRENT logo
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KONTAKTAI

ATN BUS RENT, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +370 615 50000
El. paštas: info@atnbusrent.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321
Finansai: +370 660 72222
Direktorius: +370 611 10000

Mikroautobusų nuoma naujienos
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA DARBO LAIKAS
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA SOCIALINIAI TINKLAI
Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma! Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:

Visos teisės saugomos. © 2023 Mikroautobusų nuoma – ATN BUS RENT, UAB.