Mikroautobusų nuoma be vairuotojo - atnbusrent.lt

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo yra ypač naudingas pasirinkimas tiek keliaujantiems savarankiškai, tiek norintiems gabenti didesnius krovinius Lietuvos ribose. Suprantame, kad skirtingi klientai turi skirtingus poreikius, todėl savo paslaugas siūlome taip, kad jos atitiktų kiekvieno unikalius poreikius.

Vienas reikšmingiausių mūsų mikroautobusų nuomos paslaugų privalumų yra tai, kad mikroautobusus nuomojame be vairuotojų. Tai reiškia, kad galite patys naudotis transportu ir sutaupyti vairuotojo samdymo išlaidų klausimu. Jeigu ir jūs vertinate lankstumą, kurį suteikia galimybė vairuoti mikroautobusą patiems, tuomet mūsų siūlomos nuomos paslaugos yra kaip tik jums!

Svarbiausi akcentai renkantis mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Mūsų mikroautobusai yra universalūs ir gali būti naudojami tiek keleivių, tiek krovinių pervežimui. Nesvarbu ar jums reikia vežti grupę žmonių į renginį, ar gabenti didelių gabaritų prekes, baldus ar kitus daiktus – mūsų transportas yra tam pritaikytas. Mūsų mikroautobusai turi pakankamai vietos vežti iki 1,5 tonos sveriančius krovinius, todėl idealiai tinka mažų ir vidutinių krovinių pervežimui.

Jei planuojate persikelti į kitą miestą, mikroautobusų nuoma be vairuotojo gali būti puikus pasirinkimas. Mūsų transportas idealiai tiks jūsų daiktams nugabenti į naujus namus. Mūsų erdviuose ir universaliuose mikroautobusuose nesunkiai sutalpinsite visus savo baldus, buitinę techniką, dėžes ir kitus daiktus. Be to, turėdami galimybę išsinuomoti priekabą, galėsite gabenti dar daugiau daiktų vienu važiavimu.

Turime platų mikroautobusų pasirinkimą, priklausomai nuo jums reikalingų sėdimų vietų skaičiaus. Mūsų mikroautobusai yra įvairių dydžių – nuo 9 iki 20 vietų. Būtent dėl to jie puikiai tinka mažoms ir vidutinėms žmonių grupėms, keliaujančioms savarankiškai.

Mūsų mikroautobusų nuomos kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio. Siūlome lanksčias nuomos sąlygas tam, kad mūsų klientai galėtų gauti maksimalią naudą pagal turimą biudžetą. Nėra jokio skirtumo ar jums reikalinga mikroautobusų nuoma be vairuotojo kelioms valandoms, dienai ar net savaitei – mes galime pasiūlyti konkurencingas kainas.

Kuo išsiskiriame iš kitų?

Vienas esminių mūsų mikroautobusų nuomos paslaugų privalumų – galimybė naudotis transportu be nustatyto maršruto. Tai reiškia, kad galite važiuoti kur tik norite ir nesate apriboti nustatytu maršrutu. Tai suteikia mūsų klientams laisvę tyrinėti įvairias vietas ir atrasti naujų lankytinų vietų. Nesvarbu ar norite leistis į kelionę po Lietuvos kaimus ar tyrinėti miestus – mūsų mikroautobusų nuomos paslaugos suteikia jums lankstumo tai padaryti nevaržomai!

Be mikroautobusų nuomos paslaugų siūlome ir priekabų nuomos paslaugas. Mūsų priekabos idealiai tinka gabenti didesnius daiktus, tokius kaip baldai ar kita įranga.

Suprantame, kad kartais vieno mikroautobuso gali nepakakti, todėl esant poreikiui, siūlome galimybę išsinuomoti ir daugiau transporto. Nesvarbu ar jums reikia dviejų ar trijų mikroautobusų – mes galime jums pasiūlyti jų tiek, kiek reikia konkrečiam darbui atlikti.

Papildomi privalumai pasirinkusiems mūsų paslaugas

Be daugybės jau minėtų privalumų, mikroautobusų nuoma be vairuotojo iš mūsų įmonės turi papildomų privalumų. Pirma, jums nereikia rūpintis technine apžiūra ar draudimu, nes viskas yra įskaičiuota į nuomos kainą. Tai reiškia, kad galite būti tikri, jog mūsų mikroautobusai yra geros būklės ir būsite apsaugoti nelaimės atveju.

Antra, iškilus techninėms problemoms kelyje, mūsų komanda visada pasiruošusi pasiūlyti pagalbą. Nesvarbu ar tai būtų nuleista padanga, išsikrovęs akumuliatorius ar bet kokia kita problema – mūsų komanda padarys viską, kad kuo greičiau grįžtumėte į kelią. Suprantame, kad gali kilti netikėtų problemų, todėl savo klientams siūlome 24/7 pagalbą kelyje. Tai reiškia, kad galite mėgautis ramybe žinodami, kad problemų sprendimui susiorganizuoti užteks tik telefono skambučio.

Be to, mūsų įmonė didžiuojasi galėdama pasiūlyti greitai į problemas reaguojantį klientų aptarnavimą. Mūsų darbuotojai yra draugiški ir komunikabilūs – jie visada pasiruošę padėti jums iškilusiais klausimais ar atsiradus rūpesčiams kelyje. Tikime, kad mūsų klientai yra mūsų sėkmės raktas, todėl visada stengiamės viršyti jų lūkesčius!

Jei ieškote patikimų ir nebrangių mikroautobusų nuomos paslaugų Lietuvoje, tuomet mes galime jums suteikti viską ko reikia. Mūsų mikroautobusų nuomos paslaugos siūlo lankstumą, universalumą ir prieinamą kainą, todėl puikiai tinka tiek keleivių, tiek krovinių gabenimui. Turėdami platų mikroautobusų pasirinkimą, lanksčias nuomos sąlygas ir puikų klientų aptarnavimą, esame įsitikinę, kad galime patenkinti visus jūsų poreikius.

Mikroautobusų nuoma rekvizitai
ATNBUSRENT logo
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KONTAKTAI

ATN BUS RENT, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +370 615 50000
El. paštas: info@atnbusrent.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321
Finansai: +370 660 72222
Direktorius: +370 611 10000

Mikroautobusų nuoma naujienos
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA DARBO LAIKAS
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA SOCIALINIAI TINKLAI
Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma! Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:

Visos teisės saugomos. © 2023 Mikroautobusų nuoma – ATN BUS RENT, UAB.