Mikroautobusų nuoma ekskursijoms - atnbusrent.lt

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms – mūsų siūloma paslauga, leidžianti komfortiškai ir ramiai patirti Lietuvos grožį. Nesvarbu, ar tai būtų įmonės išvyka, mokyklos organizuojama ekskursija, fanų klubo veikla ar turizmo paketas – mes esame tam, kad jums padėtume! Mūsų mikroautobusų nuomos paslaugos gali patenkinti jūsų grupės poreikius net jeigu išvyka truks ne vieną dieną.

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms siūloma:

Įmonėms. Jeigu esate verslas, kuris nori atsidėkoti savo darbuotojams, siūlome patikimą ir ekonomišką būdą nuvežti jūsų komandą į įvairiausius turizmo taškus Lietuvoje. Mūsų modernūs ir nuolatos prižiūrimi mikroautobusai gali patogiai susodinti jūsų darbuotojus. Be to, nesvarbu ar jie keliauja su dideliu bagažu – vietos bus viskam.

Mokiniams ir studentams mūsų siūloma mikroautobusų nuoma ekskursijoms yra saugus ir patogus būdas keliauti į edukacinius ir kultūrinius renginius, tokius kaip išvykos į parkus, mokslo mugės, muziejai. Mūsų patyrę vairuotojai garantuos, kad šios ekskursijos vyktų be didesnių nesklandumų, ypač kai keliaujama visai į kitą Lietuvos galą.

Organizacijų nariams mūsų mikroautobusų nuomos paslauga yra puikus pasirinkimas vežti narius į socialinius ir bendruomeninius renginius. Mūsų mikroautobusai yra erdvūs ir aprūpinti tokiais patogumais kaip oro kondicionierius ir garso bei vaizdo sistemos, užtikrinančios laiko pratempimą ir neleidžiančios nuobodžiauti.

Turizmo agentūrų klientams mūsų mikroautobusų nuomos paslauga suteikia lanksčią ir individualiai pritaikomą pervežimo galimybę, leidžiančią apžiūrėti daugybę turistinių Lietuvos vietų. Mūsų vairuotojai yra susipažinę su geriausiais maršrutais ir gali pateikti rekomendacijas dėl vietinių lankytinų vietų bei restoranų. Žinoma, turizmo agentūroms siūlome įvairias partnerystės galimybes, kurios pasižymi individualiais paslaugų įkainiais.

Kodėl siūlome rinktis mikroautobusų nuomą ekskursijoms organizuoti?

Mikroautobuso nuomos pasirinkimas ekskursijoms turi keletą privalumų. Pirma, tai ekonomiškas ir praktiškas sprendimas vežant žmonių grupes, ypač lyginant su taksi ar keliavimą keliais nuosavais automobiliais. Antra, mūsų mikroautobusuose yra modernūs patogumai, tokie kaip oro kondicionierius, patogios sėdynės, garso sistemos, užtikrinančios patogų ir malonų važiavimą. Trečia, mūsų patyrę ir profesionalūs vairuotojai yra gerai apmokyti vairuoti didesnes transporto priemones. Jie užtikrinti saugų ir jokio streso nesukeliantį jūsų grupės vežimą netgi tolimais atstumais.

Be šių privalumų, mūsų siūloma mikroautobusų nuoma ekskursijoms taip pat pasižymi lankstumu dėliojant tvarkaraštį bei nustatant kelionės maršrutą. Nesvarbu ar jums reikia vežti didesnę žmonių grupę per miestą ar per visą šalį – mes galime pateikti individualų transportavimo planą. Jis tikrai atitiks ne tik jūsų poreikius, bet ir kiekvieną smulkų reikalavimą.

Kokią informaciją turėtumėte mums pateikti?

Užsisakydami mikroautobusų nuomą ekskursijoms, stengiamės, kad procesas būtų kuo paprastesnis ir lengviau suprantamas kiekvienam klientui. Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas, viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti mums pagrindinę informaciją apie jūsų grupės keliavimo poreikius.

Visų pirma, turime žinoti keleivių skaičių ir išvykimo datą. Ši informacija leis mums užtikrinti, kad jūsų ekskursijos dieną turėsime atitinkamą mikroautobusą. Taip pat svarbu nurodyti pageidaujamą transporto rūšį, pavyzdžiui, mažesnį mikroautobusą ar didesnį su daugiau sėdimų vietų, atsižvelgiant į jūsų grupės dydį ir galimus papildomus poreikius.

Išvykimo vietos yra vienas svarbiausių elementų. Nesvarbu ar jums reikia, kad paimtume jus iš konkrečios vietos, pavyzdžiui, viešbučio ar oro uosto ar iš kelių skirtingų taškų – galime įgyvendinti šį reikalavimą.

Svarbiausia yra nurodyti ar jums reikia vairuotojo ar ne. Jeigu jums reikia profesionalaus ir patyrusio vairuotojo, kuris gebėtų susidoroti su gana kebliu maršrutu, tuomet mūsų specialistai jums tikrai sumažins galvos skausmą!

Galiausiai, suprantame, kad skirtingos grupės gali turėti unikalių poreikių ar reikalavimų, susijusių su transportu. Nesvarbu ar keliaujate su suaugusiais, vaikais ar asmenimis su negalia – mes galime prisitaikyti net prie sudėtingiausių situacijų!

Trumpai tariant, tiesiog pateikite mums keleivių skaičių, išvykimo datą, pageidaujamą transporto rūšį, paėmimo vietas ir bet kokius papildomus reikalavimus. Viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Mūsų siūloma mikroautobusų nuomos paslauga yra puikus pasirinkimas įvairaus dydžio grupėms, norinčioms patogiai ir nevaržomai tyrinėti nuostabius Lietuvos kraštovaizdžius ir kultūrines lankytinas vietas. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip galime padėti, kad jūsų kita ekskursija būtų įsimintina visiems jos dalyviams!

Mikroautobusų nuoma rekvizitai
ATNBUSRENT logo
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KONTAKTAI

ATN BUS RENT, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +370 615 50000
El. paštas: info@atnbusrent.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321
Finansai: +370 660 72222
Direktorius: +370 611 10000

Mikroautobusų nuoma naujienos
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA DARBO LAIKAS
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA SOCIALINIAI TINKLAI
Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma! Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:

Visos teisės saugomos. © 2023 Mikroautobusų nuoma – ATN BUS RENT, UAB.