Mikroautobusų nuoma su vairuotoju - atnbusrent.lt

Default image alt 1
Default image alt 2

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju – idealiausias pasirinkimas keliaujantiems didesnėse nei kelių žmonių grupėse! Didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės, patikimas ir prieinamas mikroautobusų nuomos paslaugas su profesionaliu vairuotoju visiems jūsų transportavimo poreikiams. Mūsų paslaugų asortimentas siūlomas praktiškai visiems, kuriems reikia erdvesnio transporto keliaujant su didesne kompanija ir vairavimo naštą perkeliant profesionaliam vairuotojui.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju siūloma tiems, kam aktualus:

Transportas turistinių kelionių metu

Nesvarbu ar norite apžiūrėti nuostabius Lietuvos kraštovaizdžius ar leistis į ekskursiją po tam tikrus miestus – mes esame tam, kad jūsų kelionė būtų patogi ir nesukelianti jokių rūpesčių. Mūsų mikroautobusai yra erdvūs ir ypač kruopščiai prižiūrimi. Jie užtikrins sklandų važiavimą bet kokio tipo žmonių grupei. Mūsų patyrę vairuotojai yra susipažinę su labiausiai žinomomis turistinėmis vietomis Lietuvoje ir gali saugiai bei efektyviai nuvežti jus ten kur reikia iš anksto nurodytu laiku.

Transportas verslo susitikimams

Atnbusrent.lt supranta punktualumo ir profesionalumo svarbą versle. Todėl siūlome pervežimo paslaugas Jūsų įmonės renginių, susitikimų, konferencijų metu. Mūsų mikroautobusuose yra belaidis internetas, patogios sėdynės ir kiti patogumai, leidžiantys ne tik ilsėtis, bet dirbti keliaujant. Mūsų vairuotojai yra patikimi ir punktualūs, todėl užtikrina, kad į paskirties vietą atvyksite laiku.

Vestuvių ir kitų specialių progų transportas

Padarykite savo vestuvių dieną ar bet kurią ypatingą progą įsimintina naudodamiesi aukščiausios kokybės mikroautobusų nuomos paslaugomis! Siūlome stilingus ir patogius mikroautobusus, kuriuose tilps Jūsų vestuvių šventės inventorius ar svečiai. Mūsų patyrę vairuotojai gali saugiai ir laiku nuvežti jus iš vienos vietos į kitą, tokiu būdu užtikrinant, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo ypatingą dieną.

Transporto paslaugos į/iš oro uostus ir traukinių bei autobusų stotis

Nesvarbu ar atvykstate ar vis dėlto išvykstate iš Lietuvos – galime nuvežti jus ar didesnę žmonių grupę į ir iš oro uosto, traukinių ar autobusų stočių. Mūsų vairuotojai yra susipažinę su trumpiausiais maršrutais ir gali padėti išvengti eismo kamščių, užtikrinant, kad į vietą atvyksite laiku. Siūlome paslaugą „nuo durų iki durų“, todėl jums nereikės rūpintis bagažo nešimu.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju yra pasirinkimas, kuris tikrai leistų nuo pečių nusimesti ypač didelę naštą. Mūsų mikroautobusai yra nuolat prižiūrimi, patogūs ir saugūs, o vairuotojai profesionalūs, patikimi ir patyrę. Tad, jeigu jus domina ši paslauga, bet nežinote kokios yra sąlygos – drąsiai kreipkitės ir rasime jums palankiausią sprendimą!

Mūsų įmonės siūlo daug privalumų

Kaip ilgametę patirtį turinti įmonė, esame įsipareigoję teikti geriausias mikroautobusų nuomos paslaugas Lietuvoje. Suprantame, kad pasirinkus transportavimo paslaugą, turime užtikrinti, kad visi keleiviai liktų patenkinti. Dvejojantiems dėl mūsų paslaugų pasirinkimo, pateikiame pagrindinius privalumus, kurie nurodo kodėl verta rinktis mūsų siūlomą mikroautobusų nuomą su vairuotoju.

  • Mūsų mikroautobusai yra erdvūs, patogūs ir visada kruopščiai prižiūrimi. Suprantame, kad komfortas yra būtinas ilgose kelionėse, todėl užtikriname, kad mūsų mikroautobusuose būtų kondicionierius, patogios sėdynės ir pakankamai vietos kojoms. Galite sėdėti, atsipalaiduoti ir mėgautis važiavimu, kol mūsų patyrę vairuotojai nuveš jus į paskirties vietą.
  • Siūlome prieinamą visų mūsų paslaugų kainą. Manome, kad kiekvienas klientas privalo turėti galimybę gauti kokybiškas transporto paslaugas, nepaisant turimo biudžeto. Štai kodėl mes siūlome konkurencingas visų savo paslaugų kainas, nepakenkdami paslaugų kokybei.
  • Mūsų vairuotojai yra patyrę, profesionalūs ir žinantys geriausius maršrutus bei turistines vietas Lietuvoje. Jie yra draugiški ir mandagūs bei yra įsipareigoję teikti visas su kelione susijusias konsultacijas. Jie užtikrins sklandų ir malonų važiavimą!
  • Siūlome lanksčias užsakymo galimybes. Mūsų paslaugas galite užsisakyti internetu, telefonu ar el. paštu, o mes prisitaikysime pagal jūsų poreikius. Nesvarbu ar jums reikia mikroautobusų nuomos su vairuotoju kelioms valandoms, visai dienai ar savaitei – mes galime suteikti būtent jums pritaikytą paslaugą, atitinkančią jūsų keliamus reikalavimus.
  • Taip pat siūlome efektyvų klientų aptarnavimą. Mūsų komanda yra pasiruošusi atsakyti į jūsų klausimus ir suteikti pagalbą iškilus kritinėms situacijoms.
  • Galiausiai, vertiname savo klientų saugumą. Siekdami užtikrinti, kad mūsų mikroautobusai būtų saugūs, laikomės griežtų saugos protokolų. Mūsų vairuotojai yra apmokyti laikytis kelių eismo taisyklių ir yra įsipareigoję užtikrinti saugų ir patogų važiavimą visiems savo klientams.

Atnbusrent.lt siūloma mikroautobusų nuoma su vairuotoju paslauga gali būti kaip tik tai, ko jums reikia. Jeigu vis dar turite klausimų, negaiškite laiko – susisiekite su mumis ir aptarsime viską, kas jums rūpi!

Mikroautobusų nuoma rekvizitai
ATNBUSRENT logo
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KONTAKTAI

ATN BUS RENT, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +370 615 50000
El. paštas: info@atnbusrent.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321
Finansai: +370 660 72222
Direktorius: +370 611 10000

Mikroautobusų nuoma naujienos
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA DARBO LAIKAS
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA SOCIALINIAI TINKLAI
Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma! Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:

Visos teisės saugomos. © 2023 Mikroautobusų nuoma – ATN BUS RENT, UAB.