Mokinių vežimas į moyklą - atnbusrent.lt

Default image alt 1
Default image alt 2

Mokinių vežimas į moyklą

Mokinių vežimas į mokyklą – viena populiariausių mūsų siūlomų paslaugų. Įvairioms ugdymo įstaigoms neretai sunku užtikrinti, kad kiekvienas mokinys laiku pasiektų ją net iš tolimiausių kampelių. Mes taip pat specializuojamės saugių ir patikimų mokinių pervežimo paslaugų sektoriuje. Šias paslaugas siūlome tiek profesinio mokymo, tiek pradinio ir pagrindinio ugdymo įstaigoms bei darželiams. Siūlome mokinių vežimą tiek į mokymo bei ugdymo įstaigas, tiek ir iš jų.

Štai ką svarbu žinoti įstaigoms, kurias domina mokinių vežimas į mokyklą

Suprantame, kad mokinių vežiojimas į mokyklą yra labai svarbi paslauga, kuriai reikia ypatingo kruopštumo ir dėmesio. Būtent todėl investavome į mikroautobusų ir autobusų parką, kuris specialiai paruoštas saugiai ir patogiai vežti įvairaus amžiaus mokinius. Visos mūsų transporto priemonės yra reguliariai prižiūrimos ir atitinkančios visus saugumo standartus.

Kalbant apie mokinių vežimą, suvokiame, kad kiekviena mokykla ar darželis turi unikalius reikalavimus ir svarbiausia – lokaciją. Būtent todėl siūlome pritaikytus transportavimo sprendimus, pritaikytus prie konkrečių kiekvienos įstaigos poreikių. Glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, kad suprastume jų transportavimo poreikius ir sudarytume jiems tinkantį tvarkaraštį.

Mūsų transporto paslaugos teikiamos ištisus mokslo metus. Siūlome nuolatines pervežimo paslaugas, kurios yra suplanuotos pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį. Tai leidžia užtikrinti, kad mokiniai būtų paimami ir išlaipinami iš anksto sutartoje vietoje reikiamu laiku. Taip pat siūlome laikino pervežimo paslaugas, kuriomis galima pasinaudoti iškilus kritinėms situacijoms, pavyzdžiui, sugedus mokykliniam mikroautobusui ar susirgus jo vairuotojui. Mes visada pasiruošę suteikti savo klientams reikalingas transportavimo paslaugas, kai tik jų reikia.

Mokinių saugumas – užtikrintas

Saugumas yra svarbiausias mūsų prioritetas. Suprantame, kad tėvai mums patiki brangiausią savo turtą – savo vaikus. Štai kodėl imamės visų atsargumo priemonių, kad užtikrintume, jog mūsų transportavimo paslaugos būtų saugios ir patikimos. Mūsų vairuotojai yra patyrę ir aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie yra susipažinę su maršrutais ir eismo modeliais savo vietovėje.

Taip pat taikome griežtus saugumo protokolus, kad studentai visada būtų apsaugoti. Taip pat turime sistemą, užtikrinančią, kad mokinių įlipimas ir išlipimas būtų apskaitomi visą laiką. Tai reiškia, kad esant poreikiui, galima suorganizuoti sistemą, kurioje būtų matoma pati kelionė – nuo tada, kai jie įlipa į transporto priemonę iki išlaipinimo į paskirties vietą.

Jei jūs ieškote saugaus, patikimo ir profesionalaus transporto paslaugų teikėjo savo mokyklai ar darželiui, ATN Bus Rent jums gali pateikti ypač patrauklų pasiūlymą.

Kuo naudingas mūsų siūlomas mokinių vežimas į mokyklą?

Pasirinkus ATN Bus Rent paslaugas, privalumais džiaugtis galės tiek mokymo įstaigos, tiek ir mokinių tėvai. Štai ką siūlome savo klientams, kurie nori patikėti savo mokinių keliones į mūsų rankas:

Saugumas. Kaip minėta anksčiau, saugumas yra mūsų prioritetas. Mūsų vairuotojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didelę patirtį vežant vaikus. Jie žino kaip su jais tinkamai bendrauti ir moka suvaldyti įvairiausias situacijas.

Patogumas. Mokinių vežimas į mokyklą padės sumažinti įtampą tėvams. Mūsų pervežimo paslaugos sudėliotos taip, kad būtų užtikrinamas patogumas tiek mokyklai, tiek tėvams. Siūlome lanksčias tvarkaraščio sudarymo galimybes, kurias galima pritaikyti prie konkrečių jūsų įstaigos ar individualių mokinių poreikių. Tai reiškia, kad galite pasirinkti tvarkaraštį, kuris geriausiai tinka jūsų mokyklai ar mokinių tėvams. Be to, galime paimti mokinius iš sutartų vietų net jeigu nuo mokyklos jie nutolę gana nemažą atstumą. Tėvai galės lengvai išleisti savo vaikus, nesirūpindami dėl vežimo ir vėlavimo į darbą.

Ekonomiškumas. Pasirinkusios mūsų paslaugą, mokyklos gali sutaupyti pinigų transportavimo išlaidoms. Autobusų parko išlaikymas ir vairuotojų samdymas gali būti brangus malonumas, o šios užduoties perdavimas mums gali padėti mokykloms sumažinti bendras išlaidas. Be to, tėvai gali sutaupyti pinigų degalams ir transporto priemonės priežiūrai, nes jiems patiems nereikės vežti vaikų į mokyklą. Mokinių vežimas į mokyklą bus mūsų užduotis.

Laiko taupymas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, tėvai gali sutaupyti laiko, nes jiems patiems nereikės išleisti ir pasiimti vaikų iš mokyklos. Tai gali būti ypač naudinga tėvams, kurie turi įtemptą darbo grafiką ar turi kitų įsipareigojimų. Pasirinkę mūsų paslaugą, tėvai galės sutelkti dėmesį į kitus savo prioritetus.

ATN Bus Rent pasirinkimas kaip mokinių vežimo į mokyklą paslaugų teikėją turi daug privalumų. Nuo saugumo ir patogumo iki ekonomiškumo ir patikimumo – mūsų pervežimo paslaugos subalansuotos taip, kad atitiktų konkrečius jūsų įstaigos poreikius.

Mikroautobusų nuoma rekvizitai
ATNBUSRENT logo
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KONTAKTAI

ATN BUS RENT, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +370 615 50000
El. paštas: info@atnbusrent.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321
Finansai: +370 660 72222
Direktorius: +370 611 10000

Mikroautobusų nuoma naujienos
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA DARBO LAIKAS
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA SOCIALINIAI TINKLAI
Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma! Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:

Visos teisės saugomos. © 2023 Mikroautobusų nuoma – ATN BUS RENT, UAB.