Vaikų vežimas į baseinus - atnbusrent.lt

Keleivių pervežimas

Default image alt 1
Default image alt 2

Dar viena mūsų siūloma paslauga – vaikų vežimas į baseinus. Mūsų įmonė siūlo įvairių dydžių mikroautobusų asortimentą, tinkantį įvairaus dydžio vaikų grupėms. Suprantame, kad ši paslauga yra unikali ir reikalauja kruopštaus planavimo, todėl raginame klientus iš anksto su mumis derinti norimus miestus, kurių vandens parkuose ar baseinuose bus norima apsilankyti.

Vienas iš esminių mūsų šios paslaugos privalumų – galimybė pasiimti vaikus iš jų namų, užtikrinant kad nebus rūpesčių nei tėvams, nei vaikams. Tačiau, tiems, kurie nori sutaupyti, rekomenduojame pasirūpinti, kad vaikai susirinktų vienoje ar keliose vietose, kad būtų sumažintas važiavimo atstumas.

Kokių reikalavimų reikėtų laikytis renkantis šią paslaugą?

Vertiname punktualumą, todėl laiką teks derinti iš anksto tam, kad užtikrintume sklandų ir efektyvų pervežimo procesą. Mūsų patyrusių vairuotojų komanda užtikrins, kad vaikai būtų saugiai ir patogiai nuvežti į jūsų nurodytą baseiną ar vandens pramogų parką.

Kalbant apie vežimą atgal ir trukmę, svarbu įsidėmėti, kad laikysimės iš anksto sutarto laiko, kad vaikai saugiai ir laiku grįžtų namo. Jei vaikai norės ilgiau pabūti baseine ar vandens parke, rekomenduojame dėl to su mumis susitarti iš anksto.

Suprantame, kad visų vaikų saugumas yra svarbiausias jūsų prioritetas, o taip  pat – ir mūsų. Todėl, mūsų mikroautobusai reguliariai tikrinami, kad būtų užtikrinta nepriekaištinga jų būklė. Mūsų vairuotojai yra patyrę, licencijuoti ir yra kruopščiai tikrinami, kad atitiktų aukštus saugos ir patikimumo reikalavimus.

Didžiuojamės galėdami pranešti, kad savo paslaugas vaikams siūlome mažiausiu tarifu. Tad, siūlome mažiausias mikroautobusų nuomos kainas įvairaus amžiaus vaikų grupėms.

Mūsų vaikų vežimo į baseiną ar vandens parkus paslauga yra puikus pasirinkimas tėvams, ieškantiems saugaus ir patikimo būdo nuvežti savo vaikus pramogauti. Turėdami įvairių dydžių mikroautobusų asortimentą, esame įsitikinę, kad galime patenkinti visus jūsų poreikius.

Rekomendacijos svarstantiems užsisakyti vaikų vežimo į baseiną paslaugą

Svarbu pažymėti, kad ši mūsų paslauga yra specialiai skirta vežti vaikus į baseinus bei vandens pramogų parkus. Nors mes siūlome įvairiapusę mikroautobusų nuomą, ši paslauga yra kiek specifinė, todėl svarbu kruopščiai įvardinti visus niuansus. Tai ypač liečia atvejus, kai norima nuomotis tik transportą be vairuotojo.

Klientams, norintiems išsinuomoti mikroautobusą be vairuotojo, mes galime pasiūlyti įvairių kategorijų transportą už itin palankią nuomos kainą. Tokiais atvejais, klientas turės nurodyti savo vairuotoją, kuris turės pateikti galiojantį atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tuo siekiama užtikrinti su jumis keliaujančių vaikų saugumą. Natūralu, kad atitinkamos kategorijos transporto priemonės gali būti vairuojamos atitinkamų žmonių. Priešingu atveju, tai pažeistų Lietuvoje galiojančius įstatymus.

Tais atvejais, kai klientai pasirenka mikroautobuso nuomą su vairuotoju, prašome suprasti, kad vairuotojo atsakomybė apsiriboja saugiu ir efektyviu transporto priemonės vairavimu. Vairuotojas nebus atsakingas už vaikų priežiūrą kelionės metu, todėl rekomenduojame, kad visos kelionės metu vaikus lydėtų atsakingas suaugusysis. Dar geriau būtų, kad kelionės metu vaikus prižiūrėtų keli suaugę žmonės kaip to reikalauja vaikų priežiūros taisyklės.

Suprantame, kad vaikų saugumas ir gerovė yra nepaprastai svarbūs, todėl prieš kelionę primygtinai rekomenduojame gauti tėvų sutikimą. Tai padės išvengti nesusipratimų ar problemų, kurios gali kilti kelionės metu. Tai ypač patartina siekiant užtikrinti, kad tėvai nepradėtų nerimauti, jeigu vaikai namo negrįžta sutartu laiku.

Atkreipkite dėmesį, kad nors teikiame transporto paslaugas, įėjimo į baseiną mokestis į mūsų kainas neįskaičiuotas. Keleiviai bus atsakingi už savo įėjimo mokesčius. Tai reiškia, kad mūsų įmonė siūlo tik transporto ir galbūt iš dalies – planavimo paslaugas. Visi lankytinų vietų, o šiuo atveju – baseinams taikomi mokesčiai turi būti padengiami pačių keliauninkų ar organizatorių.

Mūsų vaikų vežimo į baseinus paslauga organizuojama taip, kad tai būtų saugus, patikimas ir patogus sprendimas tėvams ir jų vaikams. Nesvarbu ar pasirinksite mikroautobuso nuomą su vairuotoju ar be jo, mes garantuojame tokį pat profesionalumo, kokybės ir meistriškumo lygį, kuriuo gali pasigirti mūsų įmonė! Turėdami didelę patirtį ir įsipareigoję užtikrinti saugumą, galite būti tikri, kad jūsų vaikai yra gerose rankose. Susisiekite su mumis, jeigu ieškote patikimos įmonės, galinčius nugabenti didesnę grupę vaikų į norimą vandens pramogų parką ar baseiną!