Vasarą vežame į Palangą iki pat vietos - atnbusrent.lt

Default image alt 1
Default image alt 2

Mūsų įmonė džiaugiasi galėdama pasiūlyti unikalią ir įdomią paslaugą tiems, kurie nori kuo geriau išnaudoti savo vasaros sezoną Lietuvoje. Vasarą vežame į Palangą iki pat vietos, kurioje apsistosite ir ne tik!

Mūsų komanda supranta kokybiško laiko praleidimo su draugais ir šeima svarbą vasaros sezono metu. Todėl manome, kad tai turėtų būti daroma taip, kad būtų patogu ir malonu visiems atostogaujantiems. Štai kodėl mes siūlome mikroautobusų nuomos paslaugas su vairuotoju, taip sumažindami stresą planuojant vasarą ir pasirūpindami, kad jūsų kelionė į Palangą liktų įsimintina.

Palanga – gražus ir gyvybingas pajūrio kurortinis miestas vakarinėje Lietuvos pakrantėje, kuriame gausu smėlio paplūdimių, nuostabių parkų, šurmuliuojančių restoranų ir barų. Mūsų komanda džiaugiasi galėdama pasiūlyti šią paslaugą tiek šeimoms, tiek didesnėms žmonių grupėms.

Didžiuojamės savo klientams teikiamų paslaugų lygiu ir stengiamės užtikrinti, kad jūsų kelionė būtų patogi, saugi ir nekelianti jokio diskomforto. Mūsų vairuotojai yra patyrę ir profesionalūs, todėl jie užtikrins, kad kelionės tikslą pasieksite nesugaišę nė minutės.

Kodėl rinktis mus savo atostogų Palangoje nuotykiams?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis mūsų įmonę savo kelionei į Palangą – mūsų siūlomas lankstumo lygis. Suprantame, kad kiekvieno žmogaus vasaros planai yra skirtingi, todėl džiaugiamės galėdami pritaikyti savo paslaugas pagal kiekvieno konkrečius poreikius. Nesvarbu ar planuojate dienos kelionę su draugais ar šeimos atostogas – mes galime pasiūlyti jums tinkantį sprendimą.

Mūsų paslaugų pasirinkimas yra atviras įvairiems klientams, įskaitant šeimas, draugų grupes ir verslo klientus. Tikime, kad kiekvienas nusipelnė mėgautis tuo, ką gali pasiūlyti šis kurortas. Tad, mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti paslaugą, kuri leis jums pailsėti neišleidžiant per daug pinigų brangiai kelionei.

Taigi, artėjant vasarai, jau dabar siūlome imtis priemonių jos planavimui. Naudodamiesi mūsų profesionaliomis ir patikimomis mikroautobusų nuomos paslaugomis, galėsite sėdėti, atsipalaiduoti ir mėgautis tuo, ką gali pasiūlyti Palanga.

Ką svarbu žinoti planuojant kelionę į Palangą ir kreipiantis į mus?

Norime pabrėžti, kad mūsų paslaugai, kai vežame į Palangą iki pat vietos, kur esate apsistoję, būtina išankstinė rezervacija. Paskutinės minutės užsakymų neteikiame, todėl raginame klientus planuoti savo keliones gerokai iš anksto. Tai užtikrins, kad galime padaryti viską, ko reikia, jog suteiktume Jums patogią ir malonią kelionę į Palangą jūsų pageidaujamu metu.

Atkreipkite dėmesį, kad ši paslauga neteikiama nepilnamečiams, kurie nėra lydimi suaugusiųjų. Mūsų keleivių saugumas ir gerovė yra mūsų prioritetas, todėl reikalaujame, kad visus nepilnamečius visą kelionės laiką lydėtų atsakingas suaugęs asmuo. Taip pat nuomos sutartis turės būti pasirašyta pilnamečio asmens.

Suprantame, kad kiekvieno interesai ir pageidavimai yra skirtingi, todėl siūlome galimybę organizuoti kelionę į Palangą iš anksto nurodant kokius objektus norėtumėte aplankyti. Nesvarbu ar tai diena, praleista ilsintis paplūdimyje, apsilankymas botanikos soduose ar kelionė į Gintaro muziejų, mes džiaugiamės galėdami su jumis sukurti pageidaujamą maršrutą, atitinkantį jūsų poreikius ir pageidavimus.

Mūsų mikroautobusų nuomos paslaugos teikiamos didelėms grupėms iki 30 žmonių, taip pat mažesnėms grupelėms iki 9 žmonių. Šis lankstumas užtikrina, kad galime patenkinti platų klientų ratą ir jų poreikius, nepaisant jų keliaujančios grupės dydžio. Be to, pabrėžiame, kad nėra reikalo nerimauti dėl kelionių katros metu. Mūsų mikroautobusuose bus užtikrinta tinkama klimato kontrolė, todėl karštis keliavimo metu tikrai nevargins.

Galiausiai, norime pabrėžti, kad dėl visko galima derėtis. Jeigu turite specifinių norų, būtinai juos mums pateikite tam, kad galėtume suteikti būtent jums pritaikytą pervežimo paslaugą. Nesvarbu ar jus reikia tik nuvežti į šį kurortą ar vis dėlto atitinkamą dieną dar ir parvežti namo – mes galima prie jūsų prisiderinti.

Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti šią sezoninę paslaugą! Tad, norinčius keliauti raginame iš anksto rezervuoti vietą, kad būtų užtikrintas sklandus ir malonus potyris visiems kartu keliaujantiems žmonėms. Tikimės, kad galėsime jums pasiūlyti įsimintiną kelionę į Palangą, kuriai nereikės atseikėti didelių sumų. Mūsų vežimo paslaugos tikrai kainuos pigiau nei keliautumėte į šį kurortas standartiniais autobusais. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip galime jas pritaikyti pagal jūsų poreikius.

Mikroautobusų nuoma rekvizitai
ATNBUSRENT logo
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KONTAKTAI

ATN BUS RENT, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +370 615 50000
El. paštas: info@atnbusrent.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321
Finansai: +370 660 72222
Direktorius: +370 611 10000

Mikroautobusų nuoma naujienos
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA DARBO LAIKAS
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA SOCIALINIAI TINKLAI
Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma! Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:

Visos teisės saugomos. © 2023 Mikroautobusų nuoma – ATN BUS RENT, UAB.