Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Kelevinių mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje
Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Pas mus patogiai pristatysite grupę žmonių tam tikru laiku į iš anksto nustatytą vietą. Tokią paslaugą kaip mikroautobuso nuoma Vilniuje galima užsisakyti vienam kartui arba tam tikram laikui, priklausomai nuo kliento poreikių ir pageidavimų.

Norint suteikti klientui komfortą ir saugumą, reikalingi kvalifikuoti ir patyrę mechanikai bei dėmesingi vadovai. Tai mūsų įmonės žmonės. Todėl vis daugiau klientų nori mūsų įmonėje išsinuomoti mikroautobusą Vilniuje.
Be minkštų, patogių automobilinių kėdučių, salone jūsų laukia palankus mikroklimatas, dėl kurio bus patogu važiuoti beveik bet kokiu oru ir metų laiku .

AUTOBUSIUKO NUOMA

Jeigu neturite galimybės įsigyti nuosavą transporto priemonę, bet skubiai jos reikia, mikroautobuso nuoma Vilniuje yra geriausias sprendimas. Ši mūsų įmonės paslauga padės greitai ir saugiai pasiekti kelionės tikslą su aukštu komforto lygiu.

Tokia paslauga kaip mikroautobusų nuoma Vilnius, arba kaip vadina kiti- autobusiuko nuoma tampa vis populiaresnė tarp vartotojų, nes atsiranda unikali galimybė už prieinamą kainą naudotis autobusų ir mikroautobusų nuoma vilniuje. Taip pat ir busiuku nuoma Vilniuje

Salone jūsų laukia palankus mikroklimatas, dėl kurio bus patogu važiuoti beveik bet kokiu oru ir metų laiku .

Užsisakyti busiuku nuomą Vilniuje paprasta. Užtenka tiesiog susisiekti su mūsų įmonės vadovais asmeniškai arba telefonu. Specialistai parinks tinkamą transportą ir rezervuos Jums jį nurodytam laikotarpiui. Pasirinkite komfortą ir saugumą pas mus ir kreipkitės jau dabar.

ŠŪKIS – KELEIVIU PERVEŽIMAS PATOGIAI IR LAIKU!

Mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina

Mikroautobusų nuoma Vilnius kaina sudaro keli faktoriai. Viso pirmą reikia apsispręsti, kokią paslaugą naudosit. Autobusiuku nuoma Vilniuje su vairuotoju, mikroautobuso nuoma su vairuotoju Vilniuje, arba be vairuotojo, pas mus rasite tikrai pigi mikroautobusų nuoma Vilniuje.
Mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina prasideda nuo 20 Eur/val ir yra skaičiuojama, naudojant šios duomenys:
Paėmimo, paleidimo taškai. Taip pat tarpiniai taškai, jei tokie yra.
Ar vairuotojui reikės laukti išleidimo taške.
Keleivių skaičius ir ar yra papildomu sąlygų. Pavyzdžiui ar reikės vaikų sėdynių, ar transporto su didesnių lagaminų. 
Taip pat, kad pasirinkti labiausiai atitinkanti transportą, galite nurodyti kelionės tikslą.
Nuomojant mikroautobusus be vairuotojo turit nurodyti kelionės tikslą ir pateikti užstatą 300Eur.
Taigi dabar kai susipažinot su mikroautobusų nuoma Vilniuje kainos, galite spausti mygtuką „Susisiekite” ir mes pateiksim Jums pasiūlymą.

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilnius

Atnbusrent.lt įmonė Jums siūlo keleivinio mikroautobuso nuoma Vilniuje

  • Patogumas. Pas mus pamiršite visus rūpesčius, susijusius su kelionėmis po Vilnių. Jums nereikia jaudintis dėl autobusiuko bukles, jo papildymo degalais ir net vairavimo. Mūsų patyrę darbuotojai viską padarys patys. Liks tik mėgautis busiuko nuoma Vilniuje
  • Prieinamos išlaidos. Keleiviniu mikroautobusų nuoma Vilnius ir tokios paslaugos kaip busiuku nuoma Vilniuje, arba busu nuoma Vilniuje kaina priklauso nuo to, kiek užtruks transportas , kur tiksliai planuojate vykti, kiek žmonių skirta salone ir ar reikia vairuotojo paslaugų. Kaina prasideda nuo 20 eurų už dieną. Norėdami tiksliai apskaičiuoti buso nuoma vilniuje kainą, kreipkitės pas mūsų telefono vadybininkus.
  • Erdvumas. Teikiam keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniujeautobusų nuoma Vilniuje, mikroautobusu nuoma Klaipeda ir keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune kurie tinka vežti 8, 16 ir net 20 keleivių. Jei reikia vežti daugiau žmonių, galite išsinuomoti kelis mikroautobusus.
  • Didelis automobilių pasirinkimas. Mūsų automobilių parke yra populiarių markių Mercedes, Opel, Ford ir kitų modelių. Visi jie yra geros būklės ir yra apdrausti nelaimingo atsitikimo atveju.

Mikroautobusų nuoma Vilnius

Gali prireikti pigiai išsinuomoti mikroautobusą Vilniuje, kad išspręstumėte daugybę problemų, su kuriais padės išsispręsti   mikroautobusų nuoma Vilnius. Pavyzdžiui, tokių kaip:

Mercedes mikroautobusų nuoma

    Mercedes mikroautobusų nuoma, kuriuose yra mikrofonai, klimato kontrolė, lankstomos sėdynės, internetas Wi-Fi, DVD aparatūra, padidintas bagažo skyrius lagaminams, kablys naudojama keleivių pervežimui. Mikroautobusų nuoma Lietuvoje vykdoma naudojant 2019 m. naujų Mercedes mikroautobusų nuoma.

Autobusų nuoma

    Autobusų nuoma Vilniuje atliekama su vairuotoju 20, 23, 25, 30 vietų komfortiškais autobusais. Autobusų nuomos kaina nuo 20 Eur. Autobusais vykdomas darbuotojų vežimas Vilniujedarbuotojų vežimas Kaunedarbuotojų vežimas Klaipėdoje. 25 vietų atobuso nuoma kaina 25 Eur val. 30 vietų autobusų nuoma su vairuotoju kaina 30 Eur val.

Mercedes mikroautobusų nuoma

    Taip pat siūlome 9 vietų mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo bei automobilių nuoma Vilniuje. Norintys sutaupyti naudojasi mikroautobusų nuoma be vairuotojo. Kai teikiame mikroautobusų nuoma kelionėms po visa Lietuva siūlome pasinaudoti miniveno nuoma 2014 m. Renault Trafic, arba Opel Vivaro

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE GOOGLE ATSILIEPIMAI
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE FACEBOOK ATSILIEPIMAI
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE KLIENTAI